نمایش همه
 • اصفهان ۱۴۰۱-۰۳-۳۰ ۲۲:۵۱

  چهارمین جلسه کارگاه آموزشی «چرا شفقت؟» برگزار شد

  معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده پرستاری و مامایی با همکاری دفتر مشاوره این دانشکده چهارمین جلسه کارگاه آموزشی «چرا شفقت؟» را در تالار اندیشه برگزار کرد.

 • اصفهان ۱۴۰۱-۰۳-۳۰ ۰۹:۳۵

  سومین جلسه کارگاه آموزشی «چرا شفقت؟» برگزار شد

  معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با همکاری دفتر مشاوره این دانشکده سومین جلسه کارگاه آموزشی «چرا شفقت؟» را با حضور دکتر علیرضا ترکان مدرس و مشاور دانشگاه ، برگزار کرد.

 • اصفهان ۱۴۰۱-۰۳-۱۶ ۰۹:۴۰

  دومین جلسه کارگاه آموزشی «چرا شفقت؟ برگزار شد

  دومین جلسه کارگاه آموزشی «چرا شفقت؟» به همت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده پرستاری و مامایی با همکاری دفتر مشاوره این دانشکده در تالار اندیشه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.

 • اولین جلسه و گردهمایی توجیهی همتایاران سلامت روان در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ۱۴۰۱-۰۳-۱۶ ۰۹:۲۹

  گزارش تصویری/اولین جلسه توجیهی همتایاران سلامت روان در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

  اولین گردهمایی توجیهی همتایاران سلامت روان با حضور دانشجویان علاقه مند به این فعالیت در تالار فرهنگ و اندیشه معاونت دانشجویی فرهنگی برگزار شد. در این جلسه که مشاوران و مسئولان دفاتر دانشکده‌ها و خوابگاه‌ها هم حضور داشتند، دکتر عقدک رئیس اداره مشاوره و سلامت روان در خصوص فعالیت داوطلبانه غیر پزشکی بهداشت روانی دانشجویان و انتظارات این اداره از دانشجویان و شیوه ارائه خدمات یاورانه توسط علاقه مندان توضیحاتی را ارائه کرد.

 • اصفهان ۱۴۰۱-۰۳-۰۳ ۱۰:۳۸

  چرا « شفقت »؟

  معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده پرستاری و مامایی با همکاری دفتر مشاوره این دانشکده اولین جلسه از کارگاه «درمان مبتنی بر شفقت» را در ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ویژه اساتید، پرسنل و دانشجویان مقطع ارشد و phd  در تالار اندیشه این دانشکده برگزار کرد.

 • اداره مشاوره_اصفهان ۱۴۰۱-۰۲-۰۸ ۱۳:۰۶

  جلسه‌ی بررسی وضعیت دانشجویان پرخطر در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد

  جلسه‌ی بررسی وضعیت دانشجویان پرخطر در تالار اندیشه معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در تاریخ ۷ اردیبهشت ماه با حضور سرپرست اداره مشاوره و کلیه ی مشاوران و کارشناسان مربوطه برگزار شد.

 • اصفهان ۱۴۰۱-۰۱-۱۴ ۱۳:۵۶

  ششمین کارگاه توانمند سازی ویژه اساتید مشاور برگزار شد

  ششمین کارگاه توانمند سازی ویژه اساتید مشاور با حضور دکتر علیرضا ترکان و به همت دفتر مشاوره و سلامت روان دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در تالار اندیشه این دانشکده برگزار شد.

 • اصفهان ۱۴۰۰-۱۲-۱۷ ۱۱:۲۰

  پنجمین کارگاه توانمند سازی اساتید مشاور دردانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد

  پنجمین کارگاه توانمند سازی اساتید مشاور به همت دفتر مشاوره‌ی دانشکده پرستاری و مامایی در تالار اندیشه این دانشکده با حضور دکتر علیرضا ترکان برگزار شد.

 • اصفهان ۱۴۰۰-۱۲-۱۱ ۱۴:۱۲

  چهارمین کارگاه توانمند سازی ویژه اساتید مشاور در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد

  چهارمین کارگاه توانمند سازی ویژه اساتید مشاور با حضور دکتر علیرضا ترکان و به همت دفتر مشاوره و سلامت روان دانشکده پرستاری و مامایی در تاریخ 30بهمن ۱۴۰۰ در تالار اندیشه این دانشکده برگزار شد.

 • اصفهان ۱۴۰۰-۱۲-۰۱ ۰۹:۳۵

  دومین کارگاه توانمند سازی اساتید مشاور برگزار شد

  دفتر مشاوره وسلامت روان دانشکده پرستاری و مامایی با همکاری معاونت دانشجویی فرهنگی این دانشکده ، دومین کارگاه توانمند سازی اساتید مشاور را با حضور دکتر علیرضا ترکان تاریخ ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ در تالار اندیشه این دانشکده برگزار کرد .

 • اصفهان ۱۴۰۰-۱۱-۲۵ ۱۰:۴۴

  دومین کارگاه توانمند سازی اساتید اداره مشاوره دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد

  دومین کارگاه توانمند سازی اساتید مشاور 23 بهمن 1400 در تالار اندیشه دانشکده پرستاری و مامایی با حضور جمعی از اساتید مشاور به صورت ( حضوری و آنلاین ) برگزار شد.

 • اصفهان ۱۴۰۰-۱۱-۱۹ ۰۹:۳۴

  کارگاه توانمندسازی ویژه اساتید مشاوره برگزار شد

  اولین جلسه از کارگاه توانمندسازی ویژه اساتید مشاور از طرف دفتر مشاوره و سلامت روان دانشکده پرستاری و مامایی با همکاری معاونت دانشجویی فرهنگی این دانشکده در تاریخ ۱۶ بهمن در تالار اندیشه دانشکده پرستاری و مامایی با حضور دکتر علیرضا ترکان و جمعی از اساتید مشاور این دانشکده برگزار شد.

 • وابستگی ۱۴۰۰-۰۶-۰۸ ۰۹:۵۱

  ۹ روش برای از بین بردن وابستگی ناسالم

  آگاهی نسبت به وجود وابستگی، خود قدم بزرگی است که در این راه بر می دارید و با وجود همه مشکلاتی که دارید و همه ترس ها و نگرانی هایتان، این شناخت شما را قوی می کند و با استفاده از آگاهی از وابستگی، ترس هایتان را پشت سر می گذارید. همین شناخت است که به مدد آن دنیای شخصی بنا می نهید؛ دنیایی که در آن خودتان را دوست دارید و با خودتان در آرامش به سر خواهید برد.

 • غربالگری- اصفهان ۱۴۰۰-۰۳-۱۱ ۰۹:۰۵

  آغاز طرح غربالگری سلامت روان دانشجویان جدیدالورود دستیاری بالینی و دانشجویان تخصصی

  رییس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان: طرح ملی غربالگری سلامت روان دانشجویان جدیدالورود در کلیه مقاطع تحصیلی از اول اسفند ماه آغاز شده که تعدادی از دانشجویان هنوز در این طرح شرکت ننموده اند لذا لازم است همه ی دانشجویان ورودی مهر و بهمن ۱۳۹۹ در این طرح شرکت نمایند و پرسشنامه های مربوطه را تکمیل کنند.

 • اصفهان ۱۴۰۰-۰۲-۳۰ ۲۳:۰۰

  اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تشریک کرد؛

  تله‌ها برای ما رابطه‌ای مشخص را انتخاب می‌کنند

  تا به حال این فکر کرده‌اید چرا همیشه افراد ناسالم را برای ارتباط عاشقانه انتخاب می‌کنید؟!

 • جلسه شورا تامین بهداشت روان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ۱۴۰۰-۰۲-۲۱ ۱۱:۵۶

  اولویت دانشگاه‌های علوم پزشکی؛ تأمین سلامت روان دانشجویان

  در نشست تامین بهداشت روان، مهم ترین مسئله، تأمین سلامت روان دانشجویان در خصوص بررسی رفتارهای خود آسیب‌رسان و نیز بررسی مشکلات روان شناختی آنها و همچنین دستیاران بالینی در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور عنوان شد.

 • اصفهان ۱۴۰۰-۰۱-۳۰ ۰۹:۳۴

  کارشناس روانشناسی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تاکید کرد؛

  لزوم خدمات مشاوره‌ای برای ارتقای سلامت روان دانشجویان

  سمیه طیاری، کارشناس روانشناسی دفتر مشاوره و سلامت روان دانشکده بهداشت و تغذیه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: ارتقای سلامت، مدیریت استرس و اضطراب و نگرانی دانشجویان باعث می‌شود که فرایند یادگیری، تمرکز بر روند مطالعه و همچنین شوق فراگیری در آنان افزایش یابد.

 • اصفهان ۱۴۰۰-۰۱-۲۹ ۱۲:۳۲

  افسردگی و تفاوت آن با غم و اندوه روزمره

  چگونه به فرد افسرده کمک کنیم؟

 • طغیانی- اصفهان ۱۴۰۰-۰۱-۲۱ ۰۹:۱۴

  روانشناس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:

  ارائه خدمات مشاوره، بدون تعطیلی در دوران کرونایی

  طغیانی، روانشناس دفتر مشاوره دانشکده پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در سالی که گذشت قدم به قدم در تمام اوقات با ارائه خدمات مشاوره حضوری، غیرحضوری، خدمات گسترده مجازی، پیگیری وضعیت دانشجویان نیاز به حمایت‌های خاص و... همراه دانشجویان بودیم.

 • صبوری- اصفهان ۱۴۰۰-۰۱-۱۴ ۰۹:۰۶

  به روز شدن روند ارائه مشاوره از طرق بسترهای مجازی

  فرهاد صبوری، کارشناس مرکز مشاوره دانشکده توانبخشی، در گفت‌وگو با مفدا اصفهان بیان کرد: : با توجه به اینکه در ایامی خاص مثل زمان امتحانات ممکن است دانشجویان دچار مشکلات مقطعی شوند، می‌توان جهت در دسترس بودن مشاورین در اینگونه مواقع ضروری، در ساعات خاصی از شبانه روز و یا روزهای تعطیل شماره تلفن همراه یکی از همکاران مشاور را به نرم افزار پیشنهادی داد تا در صورت ضروری بودن مشکل مراجع ارتباط از طریق مخابرات دانشگاه بطور مستقیم به شماره تلفن همراه مشاور مربوطه منتقل و پاسخ سئوال خود را از مشاور دریافت دارد .

 • یاری_اصفهان ۱۴۰۰-۰۱-۰۸ ۰۵:۲۶

  مشاوران، هم قدم با دانشجویان

  یاری، کارشناس دفتر مشاوره وسلامت روان دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی گفت:تفاوت عمده و فاحش ارائه خدمات نسبت به گذشته، صرف زمان زیاد برای تک تک خدمات ارائه شده می باشد، بخصوص تماس‌های تلفنی، پیگیری‌ها و مشاوره‌های تلفنی زمان بر بوده و باعث افت انرژی روانی در افرادی که این خدمات را ارئه می دهند می شود.

 • صرافان- اصفهان ۱۳۹۹-۱۲-۲۴ ۱۱:۰۹

  روانشناسان و مشاوران مدافعین سلامت روانشناختی جوامع‌ هستند

  کارشناس مشاوره و سلامت روان دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، گفت: روانشناسان و مشاوران، مدافعین سلامت روانشناختی جوامع هستند که می‌بایست همانند مدافعین سلامت جسمانی جامعه مورد توجه و حمایت همه جانبه قرار گیرند.

 • کودک درون ۱۳۹۹/۱۲/۱۹

  چند راه برای شفای کودک درون

  کودک درون، کودک خردسالی است که در درون همه ماست. این کودک "خود" خود ماست که به ما انرژی می دهد، شور و سرزندگی ما به او مرتبط است، احساسات ما به او گره خورده است و تخیل، خلاقیت، شهود و غرایز ما در پیوند با اوست.

 • اصفهان ۱۳۹۹-۱۲-۱۷ ۱۱:۳۰

  چرا نام افراد را #فراموش میکنیم؟

  اثر نانوا (baker) چیست؟

 • عابدی- اصفهان ۱۳۹۹-۱۲-۱۶ ۱۱:۰۹

  کارشناس مشاوره و سلامت روان دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:

  مشاوره‌های آنلاین یا تلفنی تناسب بیشتری با سبک و سیاق زندگی کنونی انسان‌ها دارند

  کارشناس مشاوره و سلامت روان دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: اگر عمیق شویم و دقیق تر نگاه کنیم می‌بینیم که درست است که حضور دانشجویان در دانشگاه بسیار کم رنگ شده است اما فعالیت ها و ارائه خدمات مشاوره ای در همان ابعاد مختلف همیشگی همچنان به شکل دیگری ادامه داشته و نیز با حضور غیر مستقیم دانشجویان، چراغ مشاور و دانشجو همچنان گرم و روشن باقی مانده است.

 • شادکامی ۱۳۹۹-۱۲-۱۳ ۱۰:۵۲

  شادی، شادکامی، شادمانی

  امروزه راهکارهایی برای ایجاد شادکامی و شادمانی یکی از دغدغه انسان است. با اداره مشاوره دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای افزایش کیفیت‌زندگی‌تان همراه باشید.

 • مهارت زندگی ۱۳۹۹-۱۲-۱۰ ۰۹:۲۳

  مهارت های ده گانه زندگی

  مهارتهای زندگی توانایی‌هایی هستند که با تمرین مداوم پرورش می‌یابند و شخص را برای روبه‌رو شدن با مسایل و چالش های روزانه زندگی توانمند سازند. این مهارت‌ها مجموعه‌ای از شایستگی‌های فردی و گروهی است که افراد برای زندگی امروزه برای رسیدن به آرامش و تعادل در زندگی به آن نیازمند می‌باشند.

 • اصفهان ۱۳۹۹-۱۱-۲۹ ۱۱:۰۷

  تمدید مهلت طرح ملی غربالگری سلامت روان

  طرح ملی غربالگری سلامت روان، ویژه دانشجویان جدیدالورود ( نیمسال اول و دوم سال تحصیلی ۱۳۹۹_۱۴۰۰) به همت مرکز راهنمایی و مشاوره تا ۲۷ اسفند تمدید شد. دانشجویان در نظر داشته باشند که تست غربالگری را تا مرحله آخر انجام دهند.

 • اصفهان ۱۳۹۹-۰۹-۱۵ ۱۲:۰۹

  وبینار آموزشی "رازهای پنهان درون مدیریت متفاوت بر زندگی و روابط

  وبینار آموزشی "رازهای پنهان درون مدیریت متفاوت بر زندگی و روابط به همت دفتر مشاوره و سلامت روان دانشکده‌های پرستاری، مامایی، داندانپزشکی و توانبخشی برگزار می‌شود.

 • پوستر ۱۳۹۹-۰۹-۰۳ ۲۱:۰۶

  لزوم ایجاد تحول در آموزش کتابداری پزشکی ایران

  وبینار آموزشی«لزوم ایجاد تحول در آموزش کتابداری پزشکی ایران» به همت دفتر مشاوره و سلامت روان دانشکده مدیریت و اطلاع‌رسانی پزشکی با همکاری معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده برگزار می‌شود.