شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳

اولین روز ثبت نام از دانشجویان جدید/ بازدید مسئولین دانشگاه از فرآیند ثبت نام

image.png

ثبت نام دانشجویان جدید الورود دانشگاه از صبح امروز شنبه ۳۰ شهریور ماه آغاز و به مدت ۴ روز کاری لغایت ۲ مهر ماه ادامه دارد.

به گزارش مفدا خراسان شمالی، ثبت نام دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از مورخه ۳۰شهریور شروع شد و لغایت ۲مهر ماه سالجاری ادامه دارد.

دکتر امیر امانی معاون فرهنگی و دانشجویی به همراه دکتر محمدرضا صفدری معاون آموزشی، دکتر اکبر صولتی مدیر فرهنگی و دکتر مهدی قربانیان مدیر دانشجویی با حضور در محل ثبت‌نام دانشجویان جدیدالورود، از روند تکمیل و دریافت فرم‌های آموزشی، دانشجویی، فرهنگی، تربیت بدنی، کمیته انضباطی و ثبت نام خوابگاه‌ها بازدید نمودند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، توضیحاتی در مورد روند ثبت نام و اقدامات انجام شده جهت رفاه دانشجویان و همراهان آنها و تمهیدات صورت گرفته به منظور تسریع در فرایند ثبت نام ارائه داد.

بر پایه این گزارش، ثبت نام دانشجویان جدید به دو صورت اینترنتی و حضوری انجام می پذیرد. در ثبت نام امسال نیز همانند سال گذشته با تمهیدات انجام شده توسط کمیته ثبت نام، بسیاری از مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی انجام گردیده که سبب کاهش هزینه ها و تسریع در فرایند ثبت نام شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.