دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

استقبال کم نظیر دانشجویان علوم‌پزشکی زنجان از مراسم گرامیداشت روز دانشجو

گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی زنجان در میان استقبال انبوه دانشجویان

با مشارکت و تلاش تیمی کلیه فعالان دانشجویی، مراسم گرامیداشت روز دانشجو با استقبال بیش از ۱۵۰۰ نفر از دانشجویان علوم‌پزشکی زنجان و استاندار این استان، همراه با تقدیر از دانشجویان برتر در سالن شهید نوری برگزار شد.

به گزارش مفدا زنجان، دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زنجان در شرایطی که یک روز از شانزدهم آذر گذشته بود در شبی نسبتاً سرد، سالن شهید نوری را غرق در گرمای شور و هیجان خود کردند و شب خاطره انگیزی را در سالن نوری رقم زدند.

ابتدای جشن که با کلیپی از تصاویر شانزدهم آذر و تصاویر مرتبط به حوادث کودتا و شهادت سه تن از دانشجویان در آذرماه سال ۱۳۳۲ پرداخته بود و سوال از دانشجویان دانشگاه درباره این اتفاق همراه بود و پس از این تصاویر علیرضا باقری وند که اجرای برنامه را برعهده داشت شعری که به همین مناسبت سروده بود را خواند. در ادامه گروهی از نوجوانان ناشنوا به اجرای برنامه پرداختند.


برنامه بعدی دانشجویان دعوت از "دکتر قزلباش" و قرائت متن بیانیه توسط دانشجویان بود که "مبین کرمی" از سوی دانشجویان و تیم برگزاری این مراسم متنی را قرائت کرد.

برنامه این شب با پخش کلیپ دیگری از عملکرد دانشجویان و فعالیت های مهمی که در دانشگاه انجام شده است ادامه یافت و سپس دانشجویان دانشکده فوریت های پزشکی و پرستاری ابهر اجرای موسیقی سنتی را آغاز کردند که در همین حین استاندار زنجان به سالن مراسم رسید و برنامه موسیقی با حضور وی آغاز شد.


ادامه برنامه با تقدیر از نفرات برتر دانشجویان در حوزه‌های علمی، فرهنگی ورزشی و فعالیت بهداشتی و همچنین نفرات برتر سایر فعالیت‌های دانشجویی ادامه یافت و با اجرای استند آپ کمدی و بخش دوم تقدیر برنامه به پایان رسید.

این برنامه با مشارکت و تلاش تیمی متشکل از کلیه فعالان دانشجویی در حوزه های مختلف به انجام رسید و برای نخستین بار در سالن شهید نوری و با حضور بیش از هزار نفر از دانشجویان دانشگاه انجام شد. برنامه های فرهنگی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان در سال جاری با مشارکت گروه های مختلف امسال در چند برنامه شاخص با حضور و مشارکت دانشجویان و استقبال همراه شده است و چند برنامه مشخص در مسجد طاها و سالن شهید نوری با استقبال دانشجویان انجام شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.