سه‌شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۵

مجمع عمومی دبیران مجمع تخصصی کانون‌های اخلاق پزشکی وزارت بهداشت تشکیل جلسه داد

مجمع تخصصی کانون‌های اخلاق پزشکی

جلسه بارش فکری مجمع عمومی دبیران مجمع تخصصی کانون‌های اخلاق پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش مزشکی برگزار شد.

به گزارش مفدا، این جلسه که به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت ویدئو کنفرانس و از طریق شبکه اجتماعی اسکایپ برگزار شد، اعضای شورای مرکزی به ارائه توضیحاتی در خصوص مسئولیت‌های خود و فعالیت‌های صورت گرفته در حیطه وظایفشان پرداختند و در ادامه به پرسش‌های دبیران پاسخ دادند تا ابهامات رفع شود.

متین نصیری؛ مسئول امور روابط عمومی خواستار ایجاد کانال و پیج رسمی کانون‌های اخلاق پزشکی در شبکه‌های اجتماعی ، ساخت ایمیل جهت ارتباط بهتر و بیشتر بین مجمع و کانون‌ها و بالعکس، تغییر نام کانون‌ها از اخلاق حرفه‌ای به اخلاق پزشکی بر اساس اساسنامه جدید مجمع و تلاش در راستای فعال کردن نشریات مربوط به این کانون‌ها شد.

ضحی ریاحی؛ مسئول امور اجرایی بر انجام فعالیت‌های منسجم در کانون‌های اخلاق پزشکی و ایجاد سازو کار مشخص در کانون‌ها تاکید کرد و خواستار تعهد کانون‌ها به مجمع و بالعکس و همچنین همکاری مجمع با کانون‌ها در پیگیری مسائل و مشکلات احتمالی شد.

محمد قادری؛ مسئول امور ظرفیت‌سازی به جلسه پیش‌رو با دکتر حمیدرضا نمازی اشاره کرد و از آغاز فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی خبر داد و بر افزایش فعالیت‌های مجازی و تولید محتواهای اموزشی و ارائه به مجمع جهت انتشار در کانال مجمع تاکید کرد.

شایان شه‌کرمی؛ مسئول امور اعضا گزارشی از عملکرد کانون‌ها ارائه داد و به بیان برخی از مشکلات آنها پرداخت.

مجمع تخصصی اخلاق پزشکی وزارت بهداشت دارای ۲۱ کانون فعال است. بردیا مقیسه  (دبیر)، شایان شه‌کرمی (امور اعضا)، محمدعلی بلاغی (روابط خارجی)، علی بیات (امور مالی)، محمد قادری (ظرفیت‌سازی)، متین نصیری (روابط عمومی) و ضحی ریاحی (امور اجرایی) اعضای این مجمع هستند که از اسفند ۹۸ در کنگره اخلاق پزشکی ساری این اعضای شورای مرکزی جدیدانتخاب شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.