سه‌شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱

دکتر امام هادی در نشست با دبیران کانون های فرهنگی دانشجویان:

امیدوارم که در ادامه این مسیر دشوار همچنان قدرتمندانه رو به جلو حرکت کنید

گزارش تصویری نشست دبیران کانون فرهنگی  با معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه _ 2 تیر 1399 _ عکس مسعود آقایی

نخستین جلسه مشترک دکتر امام هادی در سال جدید با دبیران کانون های فرهنگی دانشجویان برگزار شد.

به گزارش مفدا بهشتی، نخستین جلسه دبیران کانون های فرهنگی دانشجویان دانشگاه در سال جدید با حضور دکتر امام هادی سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، هاشم ورزی سرپرست مدیریت تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه، سید صالحی معاون اجرایی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، آزاد سرپرست روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و دبیران کانون های فرهنگی دانشجویان دانشگاه روز دوشنبه دوم تیر ماه برگزار شد.

در ایتدای این جلسه دکتر امام های بیان کرد: از این که شما عزیزان را با چهره های بشاش و مشتاق می بینم بسیار خرسندم و از این که در این مدت ما را تنها نگذاشتید و دوشادوش ما گام برداشتید کمال تشکر و قدردانی را دارم. وی اظهار داشت: تلاش های شما نخبگان در این شرایط بحرانی برای ما بسیار ارزشمند است به همین علت به شما عزیزان خداقوت می گویم و امیدوارم که در ادامه این مسیر دشوار همچنان قدرتمندانه رو به جلو حرکت کنید. سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه افزود: شما به خوبی این مهم را به اثبات رساندید که هر چه شرایط سخت تر شود، ظرفیت خلاقیت شما عزیزان افزایش پیدا می کند و این یعنی در شما فرهیختگان شور جوانی همراه با حس نوع دوستی موج می زند و در راستای آن می توانید به شکل مطلوب و صحیح خودتان را در شرایط مجازی وفق دهید. وی ادامه داد: در این مدت نشان دادید که می توانید در شرایط سخت در کنار ما باشید و هر آنچه را که در توان دارید به کار ببرید لذا به شما دانشجویان عزیز تبریک می گویم چرا که این کار خیرخواهانه شما شایسته تقدیر است. دکتر امام هادی تصریح کرد: حضور مجدد شما دانشجویان دلسوز را تبریک می گویم و از تک تک شما خوبان که با این شرایط سخت جنگیدید کمال قدردانی را دارم و این مهم را خاطرنشان کنم که ما مسوولین از همه توانمندی های شما نخبگان و فرهیختگان استقبال می کنیم. سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در ادامه سخنان خود تاکید کرد: انشاا... بتوانیم در ادامه مسیر، فعالیت های جدید را با در نظر گرفتن شرایط جدید رو به تعالی پیش ببریم.

همچنین هاشم ورزی در بخش دیگری از این نشست اذعان داشت: باعث افتخار است که در حوزه فرهنگی مشغول به فعالیت هستید و از هیچ کوششی دریغ نمی ورزید و بسیار سپاسگزارم که در این ایام با وجود شما عزیزان احساس تنهایی نکردیم و توانستیم به عنوان سرباز مجموعه با یاری شما خوبان به مجموعه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه خدمت کنیم. وی ادامه داد: هر کدام از شما نخبگان در این مدت هر آنچه در توان داشتید در طبقه اخلاص گذاشتید و با اطمینان این نکته را می گویم که حتی بیش از پیش مشغول به فعالیت بودید و به نحو احسن توانستید از این تهدید به عنوان فرصت بهره کافی را ببرید و مفید بودنتان را در فضای مجازی هم نهادینه کنید. سرپرست مدیریت تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه افزود: کار ما با حضور شما عزیزان معنادار می شود و از این که توانستید در کنار ما هماهنگ گام بردارید، کمال تشکر و قدردانی را می کنم. وی در خاتمه خاطرنشان کرد: امیدوارم در ادامه این مسیر سخت با همدلی شما بزرگواران همانند همیشه پیشرو و پیشگام رو به جلو حرکت کنیم.

گفتنی است در این جلسه دبیران کانون های فرهنگی دانشجویان دانشگاه ضمن ارایه گزارش عملکرد خود در دوران شیوع بیماری کرونا، به طرح موارد درخواستی خود پرداختند. شایان ذکر است در این نشست دبیران کانون های ادبی، دوبله، نمایش، هنرهای تجسمی، خیریه، قرآن و عترت و... حضور داشتند.

 

خبرنگار: آهو ضرغامی

کارشناس روابط عمومی معاونت

 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.