یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶

راهیابی کانون‌های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به مرحله نهایی جشنواره TED.Chex

کانون‌های برتر

کانون‌های "هلال احمر" و "سلامت" دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در جشنواره ایده‌های برتر کانون‌های فرهنگی (TED.Chex) از مرحله غربالگری عبور کرده و به مرحله نهایی این جشنواره راه پیدا کردند.

به گزارش مفدا اردبیل، در طول برگزاری این جشنواره علمی و فرهنگی  ۱۸۳ اثر در بخش انجمن‌های علمی و کانون‌های فرهنگی به دبیرخانه جشنواره TED.Chex رسیده است؛ از مجموع ۶۹ اثر در بخش کانون‌های فرهنگی ۵۳ اثر موفق شدند از مرحله غربالگری عبورکنند.

در بین کانون‌های راه یافته به مرحله نهایی، کانون‌ هلال احمر به دبیری "محسن پیغمبری" و کانون سلامت به دبیری "ایرج امینی نسب" از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به مرحله نهایی این جشنواره راه پیدا کردند.

داوری نهایی این جشنواره توسط دانشجویان انجام خواهد شد و برگزیدگان به رای دانشجویان علوم پزشکی انتخاب می‌شوند؛ اختتامیه جشنواره TED.Chex به صورت مجازی برگزار می‌شود و زمان آن در روزهای آتی اعلام خواهد شد.

جشنواره  «ارائه تجربیات  برتر کانون‌های فرهنگی و انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور» با هدف انگیزه بخشی به فعالیت‌های فرهنگی و معرفی نمونه‌های برتر به صورت مجازی برگزار می‌شود. این جشنواره با توجه به وضعیت کشور در زمینه شیوع ویروس کرونا و اهمیت بالای انجام فعالیت‌های فرهنگی به صورت مجازی از سوی معاونت فرهنگی دانشجویی در تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار شد و هم‌اکنون مرحله داوری اولیه آن به پایان رسیده و در انتظار داوری نهایی است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.