یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸

در راستای کمپین "من ماسک میزنم"؛

"راهپیمایی کرونایی" با هدف آگاه‌سازی مردم در سطح شهر اردبیل آغاز شد

راهپیمایی کرونا

با حضور دانشجویان داوطلب کانون سلامت دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و در راستای کمپین "من ماسک میزنم"، راهپیمایی کرونایی در سطح شهر اردبیل به مدت یک هفته آغاز شد.

به گزارش مفدا اردبیل، این راهپیمایی با تجهیزات کامل حفاظتی و برای آگاه سازی مردم با حضور دانشجویان داوطلب کانون سلامت دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به مدت یک هفته برگزار خواهد شد.

راهپیمایی کرونایی در راستای کمپین "من ماسک میزنم" در نقاط مرکزی و پرتردد شهر چون میدان ورزش، چهارراه امام(ره)، میدان شریعتی، ایستگاه سرعین و ... همراه با پخش ماسک برای افراد فاقد ماسک و آموزش رعایت بهداشت فردی در مواجهه با ویروس کرونا، از روز شنبه ۴ مرداد ماه ۹۹ آغاز شد.

در این راهپیمایی دانشجویان داوطلب با پوشیدن لباس کادر درمانی که در خط مبارزه با کرونا هستند، به مردم یادآوری می‌کنند که خطر کرونا هنوز جدی بوده و ضرورت دارد که پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

همچنین دانشجویان در این راهپیمایی بنرهایی در دست دارند که حاوی پیام‌هایی مانند تهدید بسیار بالای ویروس کرونا برای مردم در شرایط فعلی، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، وضعیت بسیار سخت کادر درمان و استفاده از ماسک بر روی آن‌ها نقش بسته است.

پخش ماسک در بین افرادی که از ماسک استفاده نمی‌کنند و هشدار به مردم بابت آمار بسیار بالای شیوع ویروس کرونا در اردبیل و افزایش بیماران کرونایی در استان، از جمله دیگر اقدامات دانشجویان دانشگاه در این راهپیمایی بود.

این راهپیمایی به مدت یک هفته و با حضور دانشجویان داوطلب کانون سلامت در خیابان‌های پرتردد و محلات شلوغ شهر اردبیل با هدف آگاه‌سازی مردم برگزار می‌شود.

"دکتر بهروز دادخواه" معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نیز با حضور در بین دانشجویان از زحمات ارزشمند ایشان در راستای آگاه سازی مردم قدردانی کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.