سه‌شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰

کانون های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در سامانه وزارت بهداشت ثبت شدند

کانون های فرهنگی

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: ۱۰ کانون فرهنگی فعال این دانشگاه در سامانه کانون های فرهنگی اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت به ثبت رسیدند.

اسماعیل عاشوریان مقدم سه شنبه در گفت و گو با مفدا شاهرود، اظهار داشت: تاکنون دبیران و اعضای شورای مرکزی این کانون ها در سامانه ثبت شدند و اعضای عادی آن ها نیز برای ادامه فعالیت و نیز شرکت در انتخابات کانون ها که به زودی برگزار می شود، باید در این سامانه نام نویسی کنند.

وی یاد آور شد: با توجه به راه اندازی سامانه کانون های فرهنگی از سوی اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت، ادامه فعالیت هریک از کانون ها فقط در صورت ثبت اطلاعات دراین سامانه امکان پذیر است.

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود اضافه کرد: از ابتدای شهریور ملاک عمل درخصوص کانون های فرهنگی اطلاعات درج شده در سامانه به نشانی http://kanoonf.behdasht.gov.ir خواهد بود.

گفتنی است در روزهای گذشته ۱۰ کانون فرهنگی فعال در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود شامل کانون های ادبی آوا، تئاتر، جهادی، خیریه، سرگرمی، عکس، قرآن، محیط زیست، هنری نگاره و هلال احمر در سامانه وزارت بهداشت ثبت شدند. پس از عضویت دبیر کانون در سامانه و تأیید اطلاعات وی توسط کارشناس فرهنگی دانشگاه، ثبت مشخصات کانون و نام نویسی اعضای آن نیز انجام می شود.

هم اکنون ۱۰ کانون فرهنگی، هفت انجمن علمی و ۲ تشکل دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود فعالیت می کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.