یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸

نفر اول آزمون فیزیک پزشکی و فناوری تصویر برداری پزشکی

هدف گذاری رمز موفقیتم بود/دانشجویان پایه های علمی خود را تقویت کنند

سراب

هانیه اهرابی دانش آموخته رشته رادیولوژی امسال در آزمون کارشناسی ارشد در دو رشته فیزیک پزشکی و فناوری تصویربرداری پزشکی موفق به کسب رتبه اول در کشورشد.

به گزارش مفدا سراب"هانیه اهرابی" دانشجوی رشته رادیولوژی دا،نشگاه علوم پزشکی تبریز توانست با اراده و پشتکار در دو رشته فیزیک پزشکی و فناوری تصویربرداری پزشکی رتبه اول کشوری را به دست آورد که   کسب همزمان رتبه اول دراین دو رشته تاکنون سابقه ای نداشته است،درگفتگوی کوتاهی با این دانشجو که اصالتا سرابی است وی گفت: مهمترین رمز موفقیت  در ازمون کارشناسی ارشد را هدف گذاری می دانم.

ضمن اینکه درمطالعه و درسخوانی باید به کیفیت و استمرار در مطالعه بیشتر از کمیت و زمان آن اهمیت داد.به نظر من مهم ترین عامل در موفقیت هدف گذاری و پشتکار هست،وبه جمله خواستن توانستن است باید به معنای واقعی ایمان داشت.

هانیه اهرابی با توصیه به دانشجویان برای داشتن برنامه و هدف در زندگی تحصیلی خود یاداورشد: از همان لحظه ورود به تحصیل در رشته مورد نظر باید با تلاش و اهتمام پایه های علمی و دانش خود را در دروس اصلی و پایه ای تقویت کرد و در طول تحصیل همواره نسبت به رفع اشکالات و ابهام ها با بهره گیری از منابع و کمک گرفتن از استادان اقدام کرد تا بتوان در آزمون ها موفق بود.

این د انش آموخته رشته رادیولوژی از خانواده و استادان خود تشکر و قدردانی کرد و اظهارامیدواری کرد بتواند با پشتکار و اراده در مدارج بالاتر نیز موفق باشد.

وی همچنین از مفداهای دانشگاهی به عنوان یک فرصت طلایی برای دانشجویان یادکرد و خاطرنشان کرد: این سایت می تواند به ایجاد انگیزه در دانشجویان با بهره گیری از ارتباطات بین دانشگاهی کمک کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.