دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

مهلت پیش ثبت نام کاردانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه اعلام شد

کار دانشجویی

کارشناس امور دانشجویی از شروع مهلت ثبت نام کاردانشجویی در مجموعه دانشگاه از فردا سه شنبه ۱۵ مهرماه خبر داد.  

به گزارش مفدا تربت حیدریه، کارشناس امور دانشجویی از شروع مهلت ثبت نام کاردانشجویی در مجموعه دانشگاه از فردا سه شنبه ۱۵ مهرماه خبر داد.  
"ندا خواره" در گفتگو با خبرنگار سرویس صنفی رفاهی مفدا گفت: همچون سال گذشته پیش ثبت نام کاردانشجویی بصورت اینترنتی از فردا سه شنبه ۱۵ مهرماه آغاز و تا ساعت ۱۲ روز شنبه ۱۹ مهرماه ادامه دارد و گزارش آن به مدیریت دانشجویی اعلام می شود.
او با اشاره به نحوه تکمیل فرم ادامه داد: این فرم شامل ۱۸ آیتم بوده و مواردی که دانشجویان ملزم به پر کردن آن هستند با ستاره قرمز مشخص شده است. در همین راستا، کلیه دانشجویان در حال فعالیت یا مایل به انجام کاردانشجویی، بایستی درخواست خود را ثبت کرده و سپس توسط مدیریت امور دانشجویی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.  
کارشناس امور دانشجویی در پاسخ به سوال مکرر دانشجویان مربوط به وام های دانشجویی بیان داشت: طبق آخرین اخبار دریافتی از صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت؛ طی دو هفته آینده اعتبار وام های دانشجویی به دانشگاه ها ابلاغ خواهد شد که اطلاع رسانی آن از طریق پایگاه های اطلاع رسانی روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه صورت می پذیرد. بنابراین آن دسته از دانشجویانی که مایل به دریافت وام دانشجویی می باشند نسبت به تهیه فرم تعهد محضر و شماره حساب بانک تجارت اقدام و به کارشناسان امور دانشجویی اعلام نمایند.

جهت ثبت نام برروی لینک ذیل کلیک کنید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.