دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱

برگزاری مرحله دانشگاهی بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

جشنواره قرآن و عترت

مرحله دانشگاهی بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی  کشور در روزهای ۲۲ الی ۲۳ مهرماه در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برگزار خواهد شد.

به گزارش مفدا_زاهدان، حسین جهانتیغی مسئول مرکز قرآن و عترت شهید فیروزی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در گفتگو با خبرنگار مفدا زاهدان از برگزاری مرحله دانشگاهی بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور طی روزهای بیست و دوم الی بیست و سوم مهرماه خبر داد.
جهانتیغی با اعلام این خبر افزود: آزمون بخش کتبی این جشنواره به صورت همزمان راس ساعت ۱۲ روز بیست و دوم مهرماه در دو حوزه زاهدان و سراوان با حضور ۴۶۳ نفر از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه برگزار خواهد شد.
وی اذعان داشت: آزمون کتبی کارکنان بصورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی در طبقه سوم ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و در سراوان، در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان این شهر برگزار خواهد شد.

هم چنین آزمون کتبی اساتید و دانشجویان نیز بصورت مجازی و از طریق سامانه آموزشی دانشگاه به نشانی lms.zaums.ac.ir برگزار می گردد و برگزیدگان پس از قبولی در این بخش به مرحله کشوری راه خواهند یافت.

مسئول مرکز قرآن و عترت دانشگاه گفت: در بخش آوایی این جشنواره ۷۴ نفر از دانشگاهیان بصورت مجازی از طریق ارسال فایل صوتی در رشته های: تحقیق، ترتیل، مناجات، اذان  وآیین سخنوری و در بخش وبینار(ویژه حفاظ) حضور خواهند داشت که روز چهارشنبه  ۲۳ مهرماه در دو نوبت صبح ازساعت ۸/۳۰ الی ۱۱/۳۰ (ویژه خواهران) و عصر از ساعت  ۱۵/۳۰ الی۱۸/۳۰ (ویژه برادران) به رقابت خواهند پرداخت.

وی تصریح کرد: شرکت کنندگان بخش آوایی جهت دریافت راهنمایی درخصوص نحوه حضور در آزمون های مجازی این بخش به سایت معاونت فرهنگی و امور دانشجویی به نشانی dsc.zaums.ac.ir مراجعه نمایند.

جهانتیغی در پایان افزود: از حدود ۵۳۰ نفر از دانشگاهیان شرکت کننده در این جشنواره، تعداد ۵۸ نفر نیز در سایر بخش ها مانند پژوهشی، ادبی، هنری، تالیف کتاب و ... به رقابت خواهند پرداخت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.