سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۹

با حضور معاونین فرهنگی دانشجویی و آموزشی دانشگاه؛

اولین جلسه "تربیت دانشجویان در راستای پاسخگویی اجتماعی" در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تشکیل شد

اردبیل/ جلسه مشترک

اولین جلسه مشترک معاونت فرهنگی دانشجویی و معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در رابطه با "تربیت دانشجویان در راستای پاسخگویی اجتماعی" تشکیل شد.

به گزارش مفدا اردبیل، جلسه "تربیت دانشجویان در راستای پاسخگویی اجتماعی" با حضور دکتر بهروز دادخواه، معاون فرهنگی دانشجویی و دکتر صادقیه، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به منظور عملیاتی کردن و تعامل هر چه بیشتر دو معاونت، در رابطه با تربیت دانشجویان در پاسخگویی اجتماعی، در سالن جلسات معاونت آموزشی دانشگاه برگزار شد.

هدف از برگزاری این جلسه مشترک،‌ نحوه تربیت دانشجو در رابطه با پاسخگویی به مسائل اجتماعی است که این موضوع مورد تأکید معاونین فرهنگی دانشجویی و آموزشی وزارت بهداشت قرار گرفته است.

دکتر صادقیه، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در این جلسه به نحوه هدایت و راهنمایی پایان‌نامه‌های دانشجویی در رابطه با موضوع پاسخگویی اجتماعی دانشجویان اشاره کرده و از معاونت فرهنگی دانشجویی و دانشکده‌ها برای تحقق این امر درخواست همکاری کرد.

اقدامات معاونت فرهنگی دانشجویی در رابطه با آشنایی دانشجویان با نیازهای جامعه

دکتر دادخواه، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه نیز در این جلسه ضمن اشاره به عملکرد ارزشمند نهادهای دانشجویی دانشگاه (تشکل‌ها، کانونها، انجمن‌های علمی، شورای صنفی و ...) گفت: خوشبختانه معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در چند سال اخیر نهایت تلاش خود را جهت آشنا کردن دانشجویان با نیازهای جامعه و تربیت دانشجویان در راستای پاسخگویی اجتماعی انجام داده و اقدامات ارزشمندی در این رابطه انجام شده است.

وی افزود: کانون سلامت دانشگاه در ایام حساس کرونایی بیش از ۶۰ برنامه در راستای مسئولیت اجتماعی با مشارکت دانشجویان برگزار کرده است که عملکرد مطلوب این نهاد دانشجویی در روزهای سخت کرونایی، جای قدردانی دارد.

همچنین در پایان این جلسه مقرر شد، برگزاری این جلسه به صورت ماهانه تداوم داشته باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.