شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۷

در جلسه کمیته ناظر بر انجمن‌های علمی مطرح شد؛

انتخابات شورای مرکزی انجمن‌های علمی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به صورت مجازی برگزار می‌شود

اردبیل/ کمیته ناظر بر انجمن‌های علمی

جلسه " کمیته ناظر بر انجمن‌های علمی" دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با حضور دکتر بهروز دادخواه، معاون فرهنگی دانشجویی تشکیل و در این جلسه مقرر شد که انتخابات اعضای شورای مرکزی انجمن‌های علمی به صورت مجازی و در سامانه رأی شمار برگزار شود.

به گزارش مفدا اردبیل، در ابتدای این جلسه مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به معرفی فعالیت انجمن‌های علمی پرداخته و در ادامه، فعالیت‌های صورت گرفته در سال‌های اخیر توسط این انجمن‌ها در قالب موشن‌گرافی پخش شد.

نقی دشتی در این جلسه در رابطه با برگزاری انتخابات شورای مرکزی انجمن‌های علمی دانشگاه گفت: یکی از مشکلات اصلی عدم اعتماد به سامانه‌های اینترنتی بود که با پیگیری، استعلام و بررسیهای صورت گرفته سامانه رأی شمار برای برگزاری این انتخابات مورد تأیید قرار گرفت.

برگزاری انتخابات در مورخه ۹۹/۸/۶ به صورت غیر حضوری و در سامانه رأی شمار به آدرس https://rayshomar.ir/pvote انجام خواهد شد؛ لازم به ذکر است که کد انتخابات و کد احراز جهت شرکت در انتخابات،توسط سامانه رای شمار به صورت پیام کوتاه به افراد رای دهنده ارسال می‌شود.

انتخابات انجمن‌های علمی پرستاری، مامایی، اتاق عمل، فوریت پزشکی، بهداشت حرفه‌ای، بهداشت عمومی، علوم آزمایشگاهی، اعصاب و روان، پرستاری و فوریت مشگین‌شهر روز سه‌شنبه ۶ آبان ۹۹ برگزار می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.