دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱

رییس اداره رفاه خبر داد؛

آغاز ثبت نام وام ضروری و ودیعه مسکن دانشجویان متاهل و دستیاران از ۷ آبان

وام دانشجویی

رییس اداره رفاه دانشگاه علوم پزشکی قزوین: ثبت نام وام ضروری و ودیعه مسکن دانشجویان متاهل و دستیاران از ۷ آبان آغاز می گردد.

به گزارش مفدا قزوین، معصومه علیجانی با اعلام این مطلب گفت: متقاضیان  وام های ضروری و ودیعه مسکن دانشجویان متاهل و دستیاران می توانند با مراجعه به سایت qums.Ac.ir.vcc در پرتال تسهیلات دانشجویی ثبت نام نموده و فرم وام ودیعه مسکن را ازقسمت اطلاعیه وام مندرج درسایت پرینت و پس از تکمیل و تایید آموزش به همراه مدارک به اداره رفاه معاونت دانشجویی ،فرهنگی تحویل دهند.

وی افزود: مهلت ثبت نام وام ضروری ۷ الی ۱۲ آبان و وام ودیعه مسکن متاهلین ۷ الی ۹ آبان می باشد و وام ضروری به دانشجویانی که یکسال از تحصیل آن ها گذشته باشد تعلق می­گیرد.

علیجانی ادامه داد: ودیعه مسکن به دستیاران و دانشجـویان متـاهل که از خوابگاه­ های دانشجـویی استـفاده نمی کنند و در شهر قزوین به همراه همسر منزل استیجاری دارند  با ارائه اجاره نامه معتبر با حداقل ۹ ماه اعتبار و قید ودیعه در اجاره نامه تعلق می گیرد و در صورتی که تعداد متقاضیان بیشتر از اعتبار اعلام شده باشد الویت با متاهلین مرد است؛  بازپرداخت وام یکجا بوده و به هیچ وجه اقسـاط نمی­گردد.

 وی خاطر نشان کرد: مبلغ وام ودیعه مسکن دستیاران و کارشناسی ارشد حداکثر ۲۰۰ میلیون ریال و دانشجویان حداکثر ۱۵۰ میلیون ریال می باشد.

رییس اداره رفاه دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: دانشجویانی که تاکنون جهت تکمیل مدارک اولیه ثبت نام به اداره رفاه معاونت دانشجویی، فرهنگی مراجعه نکرده اند، باید در مهلت مقرر نسبت به تکمیل و تحویل مدارک از جمله صفحه اول و دوم شناسنامه ، تصویر صفحه اول و دوم  شناسنامه همسر و کارت ملی همسر برای دانشجویان متاهل، کپی کارت ملی، یک قطعه عکس و اعلام شماره حساب بانک تجارت به اداره رفاه اقدام نمایند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به مصوبه هیات امناء صندوق رفاه دانشجویان به کلیه وام ­ها ۴ درصد کارمزد تعلق می گیرد؛ همچنین اخذ اجاره نامه رسمی معتبربا کد رهگیری جهت ارائه به اداره رفاه الزامی است.

جهت دریافت فرم تعهد نامه بازپرداخت تسهیلات صندوق رفاه اینجا کلیک کنید

جهت دریافت فرم جدید ودیعه مسکن اینجا کلیک کنید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.