سه‌شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰

برای متقاضیان ورودی ۹۶ و ماقبل؛

ثبت نام وام قرض الحسنه دانشجویان متاهل مقاطع تخصص و پی اچ ۷ الی ۱۳ آبان انجام می گردد

وام دستیاری

رییس اداره رفاه دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: دانشجویان متاهل مقاطع تخصص و پی اچ دی ورودی سال ۹۶ و ماقبل می توانند جهت ثبت درخواست وام قرض الحسنه از ۷ الی ۱۳ آبان اقدام نمایند.

به گزارش مفدا قزوین، معصومه علیجانی با اعلام این خبر افرود:  دانشجویان و دستیاران ورودی سال ۹۶  و ماقبل می توانند از تاریخ ۷ الی ۱۳ آبان با مراجعه به پرتال تسهیلات دانشجویی به آدرس vccs.qums.ac.ir  نسبت به ثبت درخواست وام اقدام نمایند؛ در مرحله اول اولویت با دانشجویان متاهل ورودی ۹۶ و پیش از آن می‌باشد ودر مراحل بعدی امکان ثبت نام و دریافت وام برای همه دانشجویان امکان پذیر خواهد شد .

علیجانی ادامه داد: مبلغ  این وام قرض الحسنه۱۵۰ میلیون ریال با سود ۴ درصد و ۸ ماه تنفس از زمان پرداخت می باشد و دوره بازپرداخت حداکثر ۳۴ ماهه است.

رییس اداره رفاه دانشگاه علوم پزشکی قزوین در ادامه گفت: متقاضیان باید نسبت به معرفی یک ضامن کارمند یا دارای شغل آزاد به بانک اقدام نمایند و جهت تشکیل پرونده وام گیرنده و ضامن جهت تشکیل پرونده می توانند همزمان یا به صورت مجزا به شعب بانک مهر مراجعه نمایند درصورت عدم حضور همزمان امکان مراجعه ضامن به کلیه شعب بانک مهر و مراجعه دانشجو صرفا به شعب مرکزی هر استان امکان پذیر خوهد بود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: دانشجویان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با اداره رفاه تماس  به شماره  ۰۲۸۳۳۳۶۸۵۵۰ و یا داخلی ۲۷۰۷ تماس حاصل فرمایند.

شایان ذکر است متقاضیان باید دارای حساب در نزد بانک قرض الحسنه مهر باشند  و مراحل افتتاح حساب به شرح ذیل می باشد:

 ۱-  دانشجویان می توانند از طریق موبایل بانک با درج کد ملی و شماره تلفن همراه نسبت به افتتاح حساب اقدام نمایند؛ در این روش شماره تلفن همراه می بایست به نام متقاضی بوده و پس از انجام مراحل کارت صادر شده به آدرس متقضی ارسال و یا در محل شعبه انتخابی تحویل داده می­شود

۲-مراجعه حضوری به شعب بانک مهر

 ۳- از طریق اینترنت بانک

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی دستور العمل نحوه اعطای وام صندوق رفاه اینجا کلیک کنید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.