شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۳

در دانشگاه علوم پزشکی مشهد،

اختصاص اتاق ویژه به کانونهای فرهنگی دانشجویی

مفدا مشهد

با توجه به کثرت کانونهای دانشجوئی و نیاز به ایجاد محلی جهت برگزاری جلسات  کانونها و همچنین ارتباط گرفتن بیشتر فعالان فرهنگی با اداره امور فرهنگی،اتاقی در ساختمان شماره ۳ دانشگاه تجهیز و آماده بهره برداری شد.

به گزارش مفدا مشهد، تکتم خبیری رییس اداره امور فرهنگی دانشجویان و کارکنان  مدیریت امورفرهنگی و فوق برنامه  از تجهیز و آماده سازی اتاق کانونهای دانشجوئی خبر داد.

وی با اعلام این خبر گفت با توجه به کثرت کانونهای دانشجوئی و نیاز به ایجاد محلی جهت برگزاری جلسات  کانونها و همچنین ارتباط گرفتن بیشتر فعالان فرهنگی با اداره فرهنگی، مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه ، اتاقی در ساختمان شماره ۳ دانشگاه تجهیز و آماده بهره برداری کرد.

خبیری افزود:این اتاق به امکاناتی همچون سیستم رایانه ، میز و صندلی کنفرانس، فایل ، تلویزیون  و .....  تجهیز گردیده است و با توجه به تنوع فعالیت کانونها (کانون موسیقی، تاتر، کتابخوانی، هنرهای تجسمی ، قران و عترت و ...)امید است  با راه اندازی این دفتر شاهد فعالیت بیشتر کانونها در حوزه های مختلف فرهنگی و هنری باشیم .

رییس اداره امور فرهنگی دانشجویان و کارکنان تصریح کرد: در حال حاضر ۱۵ کانون در دانشگاه مشغول به فعالیت می باشند که با توجه به نوع فعالیت دانشجویان و نیاز به حضور در ساختمان جهت پیگیری امور خود آماده سازی اتاق در دستور کار قرار گرفت که با مساعدت معاون دانشجوئی فرهنگی دانشگاه ، این اتاق اماده بهره برداری گردید.

وی در پایان از دانشجویان مستعد و علاقمند در زمینه های فرهنگی و هنری جهت فعالیت در کانونهای دانشجوئی  دعوت کرد تا با عضویت در این کانونها به ارتقاء و افزایش کارآئی فعالیتهای فرهنگی بیفزایند.

خبرنگار: لیلا حاجی زاده