چهارشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰

خوابگاه حضرت فاطمه(س) از روز جمعه ۱۶ آبان ماه پذیرای دانشجویان فراخوانده شده می باشد

خوابگاه

بنا بر مصوبات یکصد و سی و چهارمین جلسه شورای آموزشی دانشگاه و بعد از تعطیلی یک هفته ای(۱۰ الی ۱۷ آبان ماه) با شروع مجددا فرایند کارآموزی ها خوابگاه حضرت فاطمه(س) از روز جمعه ۱۶ آبان ماه پذیرای دانشجویان فراخوانده شده می باشد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، خوابگاه حضرت فاطمه(س) از روز جمعه ۱۶ آبان ماه پذیرای دانشجویان فراخوانده شده می باشد.

علی صنعتی در گفتگو با خبرنگار سرویس صنفی و رفاهی مفدا گفت: بنا بر مصوبات یکصدو سی و چهارمین جلسه شورای آموزشی دانشگاه و بعد از تعطیلی یک هفته ای(۱۰ الی ۱۷ آبان ماه) با شروع مجددا فرایند کارآموزی های دانشجویان در آستانه فارغ التحصیلی شامل دانشجویان ترم ۷ و ۸ کارشناسی پیوسته و  ترم ۴ مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته خوابگاه دانشجویی حضرت فاطمه(س) از روز جمعه ۱۶ آبان ماه ساعت ۱۳:۳۰ پذیرای دانشجویان فراخوانده شده می باشد.

وی در خصوص گندزدایی خوابگاه ها و رزرو غذا ادامه داد: خوابگاه ها در هفته جاری مرتبا گندزدایی شده است و کلیه دانشجویان به هنگام حضور در خوابگاه ها بایستی فرم خوداظهاری، گواهی سلامت و دفترچه بیمه درمانی(درصورت وجود) را به همراه داشته باشند. همچنین سامانه اتوماسیون تغذیه از امروز ۱۴ آبان ماه فعال می باشد.

صنعتی در پایان بیان داشت: از کلیه دانشجویان خواشمندیم همچون گذشته و در راستای حفظ سلامت خود و دیگران بعنوان متولیان سلامت در راستای رعایت فاصله گذاری ها و پروتکل های بهداشتی کوشا باشند.

فرم خوداظهاری 

گواهی سلامت

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.