پنجشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷

به منظور آگاه‌سازی مردم از خطرات ویروس کرونا انجام شد؛

راهپیمایی اعضای کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با همکاری جمعیت هلال احمر در سطح شهر

اردبیل/ راهپیمایی کانون هلال احمر

اعضای کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با همکاری جمعیت هلال احمر استان در قالب اجرای طرح آمران سلامت هلال احمر برای آگاهسازی مردم از خطرات ویروس کرونا راهپیمایی کردند.

به گزارش مفدا اردبیل، محسن پیغمبری، دبیر کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اظهار داشت: بیش از ۱۰۰ نفر از اعضای جوانان هلال احمر اردبیل در قالب طرح آمران سلامت برای آگاه سازی مردم از خطرات ویروس کرونا به صورت نمادین راهپیمایی کردند.

وی افزود: این راهپیمایی نمادین ساعت ۱۰:۰۰ صبح امروز به مناسبت هفتاد و سومین سالروز تأسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با رعایت فاصلهگذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی در مسیر اصلی شهر از محل جمعیت هلال احمر استان تا میدان شریعتی با تشکیل زنجیره انسانی برگزار شد.

پیغمبری تصریح کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و به منظور حساس سازی و بالا بردن سطح آگاهی جامعه در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و قطع زنجیره آن، این راهپیمایی برگزار شد.

دبیر کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی اردبیل بیان کرد: در این راهپیمایی اعضاء جوان هلال احمر با در دست داشتن پیام هایی از جمله «ماسک بزنیم»، «کرونا را با هم شکست می دهیم»، «ماسک من از تو محافظت می‌کند و ماسک تو از من»، «رعایت فاصله اجتماعی»، «از تجمعات غیرضروری اجتناب کنیم»، «به فکر کادر درمان باشیم»، «کرونا را جدی بگیریم» و غیره مسیر راهپیمایی را طی کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.