یکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲

در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود؛

آزمون آوایی جشنواره قرآنی هدهد در رشته های حفظ سوره حجرات، حفظ یک جزء و حفظ سه جزء قرآن کریم

ازمون آوایی

دکتر محمد اسماعیل زاده مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه گفت: مسابقات حفظ ۳جزء و ۱جزء قرآن کریم و سوره مبارکه حجرات ۱۹ آبان برگزار می شود.

به گزارش مفدا مشهد، آزمون آوایی جشنواره قرآنی هدهد در رشته های حفظ سوره حجرات، حفظ یک جزء و حفظ سه جزء قرآن کریم ۱۹ آبان ماه جاری در دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود.

دکتر محمد اسماعیل زاده مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه ضمن تبریک فرارسیدن هفته قرآن و عترت(ع) و دانشگاه  با اعلاماین خبر گفت: بنا به تصمیم دبیرخانه جشنواره قرآن و عترت(ع) و به مناسبت گرامیداشت هفته قرآن و دانشگاه، آزمون آوایی جشنواره قرآنی هدهد در رشته های حفظ سوره حجرات، حفظ یک جزء و حفظ سه جزء قرآن کریم در هفته جاری که مزین به نام قرآن است، به صورت غیر حضوری برگزار می شود.

وی در مورد نحوه برگزاری این مسابقات اظهار کرد: بخاطر شیوع ویروس منحوس کرونا مسابقات آوایی و معارفی بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت(ع) امسال به صورت مجازی برگزار گردید. در همین راستا مسابقات مرحله دانشگاهی در رشته های حفظ ۳ جزء و ۱ جزء و سوره حجرات نیز مطابق سایر رشته های حفظ به صورت تلفنی برگزار می گردد.

قابل ذکر است که روز دوشنبه نوزدهم آبان ماه، داور گروه خواهران ساعت ۹ الی ۱۳ و داور گروه برادران ساعت ۱۵ الی ۱۸ با شرکت کنندگان جهت آزمون، تماس می گیرند.

دکتر اسماعیل زاده خاطر نشان کرد: زمان و نحوه برگزاری آزمون ها به طور کامل اطلاع رسانی شده است و از متسابقین خواست تا در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره ۳۸۸۲۳۲۶۰ داخلی ۱۹۷ و ۳۳۵ –اداره توسعه فعالیت های قرآن و عترت(ع)-تماس حاصل نمایند.

ایشان در پایان برای تمامی دست اندرکاران و شرکت کنندگان توفیق روز افزون و بهره مندی از برکات و فیوضات نورانی قرآن کریم را خواستار شد.