دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷

فراخوان آیین ملی اهدای تندیس "فرشته سلامت" + شرایط عمومی شرکت در جشنواره

مازندران / آئین ملی اهدای تندیس "فرشته سلامت"

معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به منظور تکریم دانشجویان فعال در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا و ترویج فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی، اقدام به برگزاری آیین ملی اهداء تندیس "فرشته سلامت" نموده است.

به گزارش مفدا لرستان، تلالوی فرهنگ ایثار و فداکاری و تبلور آن در قالب سرمایه عظیم اجتماعی، تشکل یافته از عامه مردم بویژه در قالب جوانان دانشجوی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، دستاورد بی بدیلی است که می‌تواند منشا تحولات بزرگی در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی و اخلاقی باشد که می‌بایست به ارزش والای آن واقف بود و در جهت استمرار و حفظ و تقویت آن بیش از هر زمان دیگر کوشید. در این راستا معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به منظور تکریم این گروه از دانشجویان فعال در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا و ترویج فرهنگ ایثار و ازخودگذشتگی، اقدام به تدوین آیین ملی اهداء تندیس "فرشته سلامت" نموده است که به حول و قوه الهی برای اولین بار در سال ۱۳۹۹ به اجرا درخواهد آمد. از کلیه دانشجویان واجد شرایط دعوت می‌شود نسبت به ثبت‌نام در این آیین اقدام کنند. مهلت ثبت نام و ارسال مدارک تا ۳۰ آذرماه سال جاری می‌باشد.

انتخاب افراد برای دریافت تندیس" فرشته سلامت " در ۲ مرحله: سطح دانشگاه  و سطح ملی برگزار می‌شود.

در مرحله نخست هریک از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با توجه به آیین نامه و با تشکیل کمیته داوری نسبت به انتخاب افراد برتر مرحله دانشگاهی، اقدام خواهند کرد. در مرحله ی دوم و بعد از دریافت اسامی منتخبان دانشگاهی، تیم داوری نسبت به انتخاب نفرات برتر در سطح قطب دانشگاهی در نهایت کمیته داوری در سطح ملی با نظرشورای عالی سیاستگذاری تشکیل و نفرات برتر این مرحله را انتخاب و معرفی خواهند کرد.

شرایط عمومی شرکت در جشنواره:

-  تمامی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور می توانند در این رقابت شرکت کنند.

-  در بخش دانشگاهی دانشجویان به رقابت با سایر دانشجویان در دانشگاه خود می‌پردازند.

-  محدودیتی برای دانشجویان شرکت کننده در مقاطع مختلف تحصیلی وجود ندارد.

 -  تمام شرکت‌کنندگان در زمان شرکت در این رقابت باید دانشجو و یا از فارغ‌التحصیلان بعد از سال تحصیلی ۹۹ - ۱۳۹۸ باشند.

-  چنانچه مواردی در این شیوه نامه درج نشده باشد، ولیکن به تشخیص شورای سیاستگذاری دانشگاهی مصداق بارز ایثارگری در خط مبارزه با ویروس کرونا باشد، در صورت درخواست دانشجویان و یا مسئولان دبیرخانه‌های دانشگاهی تبیین و پس از تصمیم نهایی اعلام خواهد شد.

-  تفسیر و رفع ابهام از این شیوه‌نامه بر عهده شورای عالی سیاستگذاری جشنواره است.

-  در هر زمان عدم صحت مدارک ارائه شده از جانب متقاضی برای دبیرخانه محرز شود، دانشجوی مربوطه از دور رقابت حذف شده و مسئولیت کلیه عواقب آن بر عهده دانشجوی مذکور خواهد بود. دانلود شیوه نامه و شاخص های انتخاب برترین های جشنواره

 دانلود فرم ثبت نام در جشنواره

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.