چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

پویش "سهم من" در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه آغاز به کار کرد

مریم فکری حصاری

دبیر کانون خیریه "پناه عصر" دانشگاه از شروع رسمی پویش "سهم من" در راستای حمایت از دانشجویان کم برخوردار خبر داد. وی همچنین حضور و حمایت کلیه ی نهادهای دانشجویی را مستلزم پیشبرد هر چه بهتر اهداف این پویش دانست.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، دبیر کانون خیریه پناه عصر دانشگاه از شروع رسمی پویش "سهم من" در راستای حمایت از دانشجویان کم برخوردار خبر داد. همچنین حضور و حمایت کلیه ی نهادهای دانشجویی را مستلزم پیشبرد هرچه بهتر اهداف این پویش دانست.

"مریم فکری حصاری" در گفتگو با خبرنگار سرویس فرهنگی مفدا گفت: با شیوع ویروس کرونا پویش های مختلفی در سطح دانشگاهی و کشوری به منظور حمایت از اقشار کم برخوردار شروع به کار کرد که در این میان پویش های "زندگی دست یاریگر توست" و "سهم من" از سوی دانشجویان سراسر کشور باری دیگر اشتیاق جوانان این کشور را در عرصه های مختلف انسانی به نمایش گذاشت و با تاکید فرمایشات مقام معظم رهبری بر مواسات همت آنان دوچندان گردید.

او در خصوص ثبت نام و واریز هدایا توسط خیرین ادامه داد: دانشجویان، اساتید، کارکنان و جامعه دانشگاهی شهرستان تربت حیدریه می‌توانند کمک‌های خیرخواهانه خود را به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۴۰۱۷۸۴۳۷۴ یا شماره حساب ۴۷۴۸۹۹۸۸۱۲  واریز کرده و بعد از گرفتن اسکرین شات از فیش پرداختی برای بارگذاری، ثبت اطلاعات و انتخاب دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به پرتال معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت به آدرس itmfd.behdasht.gov.ir/page/ehda مراجعه کنند؛ هزینه‌ای که از این مشارکت جمع آوری می‌شود به صورت کاملا محرمانه در اختیار دانشجویان شناسایی شده این دانشگاه قرار می‌گیرد.

دبیر کانون خیریه پناه عصر دانشگاه با اشاره به اقدامات صورت گرفته بیان داشت: از زمان اطلاع رسانی این پویش تا کنون بیش از ۵۰ نفر از دانشجویان کم برخوردار دانشگاه در سه سطح شناسایی شده اند که اطلاعات کلیه این افراد بصورت محرمانه نزد معاونت فرهنگی و دانشجویی باقی خواهد ماند. همچنین با حمایت و همکاری صورت گرفته تا کنون ۴ مرحله و به مجموع بیش از ۲۵۰ بسته ی حمایتی شامل لوازم بهداشتی و مواد غذایی تهیه و در میان همشهریان توزیع شده است.

دبیر پویش" سهم من" دانشگاه ضمن درخواست از حضور و حمایت کلیه نهادهای دانشجویی اظهار داشت: این کار بزرگ نیازمند یک مدیریت جهادی از سوی تمامی نهادهای دانشجویی از جمله کانون های فرهنگی، انجمن های علمی، تشکلات و غیره را می طلبد تا بتوانیم قدم های موثری را در اجرای  این امر خداپسندانه برای یکدیگر و با شعار" ای که دستت می رسد کاری بکن، پیش از آن کز تو نیاید هیچ کار" برداریم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.