شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۴

دبیر شورای صنفی خوابگاه‎ بوعلی دانشگاه علوم پزشکی لرستان:

ضیافت لومزی‌ها به مناسبت روز دانشجو برگزار شد

8c809465-b3f3-4fd6-88f4-00364fbb7ae9.jpg

دبیر شورای صنفی خوابگاه‎ بوعلی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: به مناسبت روز دانشجو، ضیافت شام برای دانشجویان تدارک دیده شد.

علا میر موسوی در گفتگو با خبرنگار مفدا با بیان این خبر افزود: این اقدام در جایگاه خود پرهزینه و عظیم بود و تمام سعی ما از برگزاری این ضیافت، خوشحال کردن دانشجویان بود.

وی با اشاره به اینکه، ابتدا کار باید از آقای دکتر پیامنی کمال تشکر را داشته باشم که برای این ضیافت، با تمام توان تلاش کردند، اظهار کرد: به دلیل اعتراضات شدید دانشجویان و شورای صنفی و پیگیری خواسته‎های ما توسط مدیریت امور دانشجویی، پیمانکار تغذیه تغییر کرد که این اتفاق با هفته دانشجو مصادف شد.

دبیر شورای صنفی خوابگاه‎ بوعلی دانشگاه علوم پزشکی لرستان عنوان کرد: تصور کردیم با اتفاق پیش‌آمده و شرایط موجود کرونا که نمی‎توانیم جشنی را به مناسبت روز دانشجو برگزار نماییم اما با پیشنهاد به امور دانشجویی، وعده غذایی، از یکی از بهترین رستوران‎های سطح شهر خرم‌آباد تهیه کنیم.

میرموسوی افزود: بعد از موافقت معاونت فرهنگی و دانشجویی و تأمین اعتبار لازم توسط ریاست دانشگاه تصمیم بر این شد تا منوی غذایی در اختیار دانشجویان قرار بگیرد و دانشجویان مطابق میل خود و با توجه به نظرسنجی آن‌‎ها از بهترین رستوران های سطح شهر، سفارش غذا بدهند.

وی ادامه داد: جشن روز دانشجو از سال گذشته تا امسال با توجه به شرایط کرونا و فاصله‎گذاری اجتماعی تغییرات بسیار زیادی داشت اما ما تنها توانستیم وعده غذایی برای بازه زمانی شب و متأسفانه فقط برای دانشجویان خوابگاهی تدارک ببینیم اما تمام سعی بر این بود تا وعده‎های غذایی گرم به‌موقع و بدون اتلاف وقت به دست دانشجویان برسند.

دبیر شورای صنفی خوابگاه‎ بوعلی دانشگاه علوم پزشکی لرستان بابیان این‌که چنین ضیافتی را در سطح دیگر دانشگاه‎های کشور تابه‌حال ندیدم، تأکید کرد: این ضیافت استقبال بی‎نظیر و همکاری تعداد زیادی از دانشجویان را به دنبال داشت.

میرموسوی ابراز امیدواری کرد: ما نیز از معاونت آموزشی خواستاریم همچون امور دانشجویی با دانشجویان همکاری بیشتری داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: مجدداً باید از زحمات شبانه‎روزی دکتر سپه وند و دکتر پیامنی قدردانی کنیم که همیشه همراه دانشجویان بودند و در این ضیافت ۳ الی ۴ روزه از هیچ کمکی دریغ نکردند و سنگ تمام گذاشتند. 

دبیر شورای صنفی خوابگاه‎ بوعلی دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به اینکه از آقای سقاوی دبیر کل و دبیران شوراهای خوابگاه‎ها نیز تشکر می‎کنم، تاکید کرد: دانشجویان عزیز باید بدانند شورای صنفی با تمام وجود مطالبات آنان را پیگیری می‎نماید.

گفتگو: نگین اشتری / دبیر سرویس صنفی رفاهی مفدا لرستان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.