دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۵

دانشگاه علوم پزشکی مشهد همچون سال های گذشته در میان برگزیدگان نهایی بخش آوایی جشنواره هدهد

راهیابی ۶ شرکت کننده دانشگاه علوم‌ پزشکی یاسوج به فینال بخش آوایی بیست و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد

در رشته های مختلف آوایی، شرکت کنندگان در گروه های اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد همچون سال های گذشته در میان برگزیدگان اول تا سوم قرار گرفتند.

به گزارش مفدا مشهد، حسینی محراب رئیس اداره توسعه فعالیت های قرآن و عترت (ع) دانشگاه اسامی برگزیدگان بخش آوایی مرحله کشوری جشنواره قرآنی هدهد را اعلام کرد، بیست و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد در حالی در بهمن ماه سال ۹۸ کار خود را آغاز کرد که با توجه به شیوع ویروس کرونا تمامی مراحل برگزاری این جشنواره از مرحله ثبت‌نام تا برگزاری آزمون ها و همچنین بخش آوایی به صورت مجازی برگزار شد و علی رغم تغییر سیر جشنواره و مجازی شدن برگزاری بخشهای مختلف، قریب به ۷۴ هزار نفر شرکت کننده در بخش های این جشنواره بزرگ کشوری دانشگاهیان ثبت نام کردند.

وی افزود: بخش آوایی جشنواره به صورت دو مرحله ای برگزار گردید که برگزیدگان مرحله اول و دانشگاهی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور به صورت مجازی به رقابت با یکدیگر در مرحله نهایی و کشوری پرداختند.

حسینی در ادامه تصریح کرد: در رشته های مختلف آوایی، شرکت کنندگان در گروه های اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد همچون سال های گذشته در میان برگزیدگان اول تا سوم قرار گرفته که اسامی ایشان به شرح ذیل می باشد.

زینب آذرخشی در گروه کارکنان، رشته حفظ کل

مهدی غلامی مقدم در گروه اساتید، در رشته تحقیق

دکتر محمدحسین احمدی در گروه اساتید، رشته دعا و مناجات خوانی

محمد محبی در گروه دانشجویان، در رشته ترجمه خوانی

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته از سوی دبیرخانه جشنواره قرآن و عترت(ع) دانشگاهیان وزارت بهداشت، اختتامیه این جشنواره دوم دی ‌ماه جاری در مرکز همایش های بین المللی رازی دانشگاه ایران با حضور تعدادی محدود برگزار خواهد شد و رتبه ها در اختتامیه اعلام می گردد.

خبرنگار: بهزاد سرداری

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.