دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۵

در سومین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه علوم پزشکی سبزوار تصویب شد؛

از صدور مجوز برای اپلیکیشن الکترونیک تا تغییر مشخصات دو نشریه

سومین جلسه کمیته ناظر بر نشریات / سبزوار

روز گذشته سومین جلسه کمیته ناظر بر نشریات در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با حضور حداکثری اعضا برگزار شد و با تغییر مشخصات دو نشریه دانشجویی و راه‌اندازی اپلیکیشن الکترونیک توسط دانشجویان فعال در مرکز رشد دانشگاه موافقت شد.

به گزارش مفدا سبزوار، روز گذشته یکشنبه ۲۳ آذرماه با برگزاری سومین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه، درخواست‌های ارائه شده مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه با درخوست تغییر مشخصات نشریه مامایی باراج به صاحب امتیازی انجمن علمی، دانشجویی مامایی و مدیر مسئولی دانشجو زینب زارع الیاتو و همچنین با درخوست تغییر مشخصات نشریه پاکو به صاحب امتیازی انجمن علمی، دانشجویی هوشبری موافقت گردید.

همچنین با راه‌اندازی اپلیکیشن الکترونیک توسط دانشجویان فعال در مرکز رشد دانشگاه و به صاحب امتیازی، مدیر مسئولی و سردبیری محمدحسن کوثری نیز موافقت شد.

برگزاری جشنواره نشریات دانشگاهی با هدف ایجاد انگیزه بین دانشجویان

در ادامه با پیشنهاد اعضای جلسه مقرر شد خانه نشریات دانشگاه نسبت به تنظیم شیوه‌نامه جشنواره نشریات دانشجویی در سطح دانشگاه با هدف ایجاد انگیزه بین دانشجویان اقدام نماید.

یکی دیگر از مباحثی که در این جلسه مورد توجه ویژه قرار گرفت، بحث حضور کمی و کیفی نشریات دانشجویی دانشگاه در جشنواره تیتر ۱۲ بود که روش‌های حضور قدرتمند نشریات دانشگاه در این جشنواره مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا از شرکت‌کنندگان و برگزیدگان این جشنواره تقدیر بعمل آید.

در پایان نیز با برگزاری وبینار  با مدیر مسئولان نشریات دانشگاه موافقت شد.

گزارش تصویری این جلسه را اینجا ببینید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.