چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۹

در نخستین لیگ نشریات منطقه شمال شرق کشور صورت پذیرفت؛

کسب دو رتبه توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه / ثبت ۲۰۰ اثر تا کنون توسط دانشجویان دانشگاه در جشنواره تیتر۱۲

منطقه شمال شرق

برگزیدگان لیگ نشریات دانشجویی منطقه شمال شرق دیالمه برگزیدگان خود را شناخت و در این میان نشریه ققنوس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در دو بخش طراحی و سیاسی، اجتماعی به رتبه های برتر دست یافت. همچنین در بیست و سومین روز جشنواره تیتر ۱۲ دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه توانستند ۲۰۰ اثر را به ثبت برسانند.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، لیگ نشریات دانشجویی منطقه شمال شرق دیالمه برگزیدگان خود را اعلام کرد و در این میان نشریه ققنوس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در دو بخش طراحی و سیاسی، اجتماعی به رتبه های برتر دست یافت.

"محمدرضا صباغی" کارشناس نشریات دانشگاه گفت: این جشنواره برای نخستین بار با کوشش خانه نشریات منطقه شمال شرق کشور و معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در قالب لیگ و با شعار " دانشجو، موذن جامعه است" برگزار شد و  محوریت های آن شامل آثار و نشریات برتر بوده و همچنین آثار این جشنواره از ۹ دانشگاه منطقه شمال شرق به دبیرخانه رسیده است.

وی ضمن تقدیر از تیم پرتلاش نشریه دانشجویی ققنوس ادامه داد: این نشریه با مدیر مسئولی مبینا روحی و سردبیری فرحان عسگری با زمینه انتشار فرهنگی و با عضویت بیش از ۵۰ نفر در شورای سردبیری توانسته است در نخستین شماره خود و شرکت در این جشنواره در بخش آثار برگزیده و رسته طراحی رتبه دوم و در بخش نشریات برتر رسته سیاسی، اجتماعی رتبه سوم را کسب نماید. همچنین با سیاست گذاری معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه تمام تلاش بر آن است تا حوزه نشریات افق های روشن را برای آزاداندیشی و تعامل با جامعه ایجاد نماید.

صباغی ثبت  ۲۰۰ اثر را در جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی کشور تا پایان روز بیست و سوم نقطه عطفی دانست و بیان کرد: برای نخستین بار در طول ادوار جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی کشور، فعالان نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه توانسته اند تا پایان روز بیست و سوم  ۲۰۰ اثر را در بخش ها و رسته های مختلف ثبت نمایند و در جایگاه چهارمکشوری در زمینه ارسال آثار از بین ۱۲۲ دانشگاه وزارت بهداشت و علوم که تا کنون شرکت داشته اند قرار گیرند. امیدواریم با کسب رتبه های برتر و درخشش دانشجویان باری دیگر برگ زرینی به افتخارات شهرستان و دانشگاه افزوده شود.

گفتنی است دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه تا به امروز دارای ۱۱ نشریه دانشجویی فعال است که تا پایان آذرماه سال جاری شماره جدید از تمامی نشریات مذکور منتشر خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.