شنبه ۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹

درخشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

قران

در بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان موفق به کسب 5 رتبه کشوری شدند.

به گزارش مفدا- زاهدان،  آقای حسین جهانتیغی مسئول مرکز قرآن و عترت شهید فیروزی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بیان  کرد: درمرحله مقدماتی  این جشنواره 543 نفر از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به صورت مجازی به رقابت پرداختند که از این تعداد 44 نفر به مرحله کشوری راه یافتند.

وی افزود:  کسب 5 رتبه  برتر کشوری در دو سال پیاپی حاصل تلاش و زحمت اساتید، کارکنان و دانشجویان می باشد.

همچنین بیان کرد : در پایان رقابت راه یافتگان به مرحله کشوری، 5 نفر از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان موفق به کسب رتبه گردیدند کهاسامی آن ها به شرح ذیل می باشد:

1-آقای دکتر جلیل نجاتی، کسب رتبه اول رشته حفظ 5 جزء اساتید

2-آقای دکتر مهدی مهدوی پناه، کسب رتبه اول رشته قرائت تحقیق اساتید

3-آقای محمدحسین رضایی، کسب رتبه اول رشته حفظ 10 جزء دانشجویان

4-آقای جعفر پورصمدی، کسب رتبه اول رشته اذان اساتید

5- آقای مهدی نادری، کسب رتبه سوم رشته حفظ 5 جزء کارکنان

حسین جهانتیغی ادامه داد: اختتامیه جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور یاد بود سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی روز سه شنبه 02/10/99 با حضور و سخنرانی دکتر نمکی، وزیر بهداشت، دکتر رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و دکتر عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در سالن همایش های رازی دانشگاه ایران برگزار گردید.

وی در پایان ضمن قدردانی از حضور تمامی شرکت کنندگان در این جشنوراه، موفقیت روزافزون در سایه سار قرآن کریم را  برایشان خواستار شد و از تمامی دانشگاهیان جهت حضور در برنامه های قرآنی آتی دعوت بعمل آورد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.