یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

به پاس حضور دانشجویان در مسابقات ورزش های همگانی وزارت بهداشت صورت گرفت؛

تقدیر معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت از رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین

تقدیرنامه

معاون فرهنگی، دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی نامه ای از رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین به پاس حضور حداکثری دانشجویان در مسابقات ورزش های همگانی مجازی وزارت بهداشت تقدیر کرد.

به گزارش مفدا قزوین؛ دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی، دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی نامه ای، از دکتر پیمان نامدار رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین به پاس حضور دانشجویان در مسابقات ورزش های همگانی مجازی وزارت بهداشت تقدیر کرد؛ متن پیام به شرح ذیل می باشد:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر نامدار

رییس محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی قزوین

بی شک توفیق خدمت به دانشجویان جوان و فرهیخته فرصت گرانبها و پرافتخاری است که موجبات رضایت پروردگار متعال را در پی خواهد داشت، به یقین در این راستا کسانی موفق و سربلند خواهند بود، که بتوانند به خوبی ازاین فرصت در جهت خدمت صادقانه و موثر به این قشر نهایت استفاده را ببرند.

برخود لازم می دانم از حسن مدیریت و حمایت بی شائبه و موثر جنابعالی در حضور حداکثری آن دانشگاه در همایش ورزش های همگانی دانشگاه های علوم پزشکی کشور، که به علت پاندمی کرونا به صورت مجازی برگزار گردید تقدیر و تشکر نمایم. امید است در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) شاهد توفیقات روز افزود جنابعالی در عرصه فعالیت های فرهنگی، ورزشی این مرز و بوم باشیم.

گفتنی است؛ دور نخست المپیاد مجازی ورزش های همگانی به میزبانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با مشارکت ۳۰ دانشجو از دانشگاه علوم پزشکی قزوین در رشته های آمادگی جسمانی، طناب زنی و روپایی برگزار گردید؛ دررشته آمادگی جسمانی دختران با حضور ۱۰۰نفر، شرکت "فاطمه سادات تقوی" دانشجوی رشته پرستاری رتبه ششم را کسب کرد، در طناب زنی پسران با حضور۳۰ ورزشکار"سیدایوب صلاح الدین" دانشجوی رشته پزشکی یازدهم شد ودر رشته روپایی با حضور ۷۰شرکت کننده، "علی معصومی" دانشجویی رشته پرستاری موفق به کسب رتبه ۱۶ شد.

همچنین در دوردوم این المپیاد مجازی،"هادی کریم خانی" دانشجوی رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی قزوین در رشته لیوان چینی با زمان ۱۴ ثانیه و ۴۸ صدم ثانیه مقام اول را کسب نموده و دانشجویان دانشگاه تهران و شهید بهشتی به ترتیب دوم و سوم شدند.

همچنین در مسابقات هدف زنی والیبال "میعاد میرزاپور" دانشجوی رشته پرستاری با زمان ۱۵ ثانیه و ۹ صدم ثانیه و اختلاف ناچیزی با نفر سوم،  مقام چهارم را به دست آورد و "مهدی رجبی یکتا" دانشجوی رشته پرستاری نیز با زمان ۱۶ ثانیه و ۸۷ صدم ثانیه مقام هفتم را کسب کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.