دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۷

مراسم تقدیم گل بر مزار شهدا

در گلزار شهدا

گلزار شهدا

بمناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه و سالگرد عروج عرفانی شهید والا مقام سردار دلها حاج قاسم سلیمانی ،مراسم غبار روبی و اهدای گل به قبور شهدا در گلزار شهدای سیرجان برگزار شد .

گلزار شهدابه گزارش مفدا سیرجان در این مراسم که با حضور معاونت محترم فرهنگی،دانشجویی و تحقیقاتی  دانشکده علوم پزشکی سیرجان دکتر محمود رضا مسعودی ومدیر فرهنگی دانشجویی و همچنین جمعی از مسئولین این معاونت که صورت گرفت:دکتر محمود رضا مسعودی در سخنانی مقام والای شهدا را ارج نهاده و با بیان این مطلب که امنیت وآزادی امروز ایران اسلامی مدیون خون شهدای عزیزمان است که با ایثار با ارزش ترین داشته خود که همان جان شیرین و عزیزشان بود در دفاع از ارزشهای مقدس ایران اسلامی تقدیم این انقلاب واین کشور نموده اند ،اینک که بر ما واجب است با ادامه دادن راه این عزیزان  که همتن ایستادگی در مقابل ظلم وبرپا نگه داشتن الم ،علم و آگاهی و ایجاد روحیه آزاد اندیشی در بین جوانان و مردم کشورمان قدمی حتی کوچک در مسیر  راه این عزیزان برداشته و ثابت قدم در راهشان بمانیم .

در ادامه حمید شاهدادی مدیر فرهنگی دانشجویی و دیگر حاضرین با قراعت فاتحه برمزار شهدا یاد و خاطره همه ی انان را گرامی داشته وباانان تجدید میثاق نمودند.

در پایان ،این مراسم با اهدای گل توسط حاضرین برمزار شهدای جنگ تحمیلی ،شهدای مدافع حرم و شهدای مدافع سلامت سیرجان به پایان رسید.

گلزار شهدا

گلزار شهدا