چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸

مسابقه "چالش توپ و تنیس" در دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار شد

تربیت بدنی فسا

سرپرست اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی فسا طی گفتگو با مفدا، هدف از برگزاری این مسابقه را ایجاد لحظات شادی و نشاط میان دانشجویان علوم پزشکی و افزایش میل آنها به تحرک و فعالیت های ورزشی عنوان کرد و افزود: قطعا ورزش به عنوان عامل تاثیر گذار میتواند در تقویت و شادابی جسم و روح نقش بسزایی ایفا کند.

به گزارش مفدا فسا،  مسابقه چالش توپ و تنیس با رعایت پروتکل های بهداشتی در خوابگاه دانشجویی دختران دانشگاه علوم پزشکی فسا به همت اداره تربیت بدنی برگزار گردید.  

این لحظات شاد و مفرح در خوابگاه دانشجویی زینبیه،  با حضور تعداد ۱۵ نفر از دانشجویان دختر در خوابگاه رقم خورد.

آقای فرزاد خسروی سرپرست اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی فسا طی گفتگو با مفدا، هدف از برگزاری این مسابقه را ایجاد لحظات شادی و نشاط میان دانشجویان علوم پزشکی و افزایش میل آنها به تحرک و فعالیت های ورزشی عنوان کرد.

وی در ادامه گفت:  قطعا ورزش به عنوان عامل تاثیر گذار میتواند در تقویت و شادابی جسم و روح نقش بسزایی ایفا کند.
خسروی  با اشاره به این که بیماری کووید نباید مانع از فعالیت ورزشی دانشجویان علوم پزشکی کشور شود، افزود: دانشجویان علوم پزشکی که از سرمایه های نظام سلامت هستند و در آینده با طیف های مختلف بیماران سروکار دارند، باید دارای روح و جسم متعالی باشند و در محیط درمانی ارتباط خوبی با بیماران داشته باشند، از این رو می بایست در دوران دانشجویی با ورزش و فعالیت جسمی و همچنین شرکت در  مسابقات ورزشی روح و جسم خود را تقویت کنند.

گفتنی است در پایان این مسابقه نفرات برتر نیز معرفی شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.