چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۴

از میان ۶۶ دانشگاه صورت گرفت؛

کسب رتبه ۵ دانشگاه علوم پزشکی قزوین در سامانه کانون های وزارت بهداشت

سامانه کانون های دانشجویی

دانشگاه علوم پزشکی قزوین از میان ۶۶ دانشگاه علوم پزشکی کشور در تعداد انتخابات برگزار شده کانون های دانشجویی در سامانه کانون های وزارت بهداشت رتبه ۵ را کسب کرد.

به گزارش مفدا قزوین، دانشگاه علوم پزشکی قزوین در تعداد انتخابات برگزار شده کانون های دانشجویی در سامانه کانون های وزارت بهداشت، رتبه۵ را کسب کرد و تاکنون ۱۵ کانون دانشجویی از این دانشگاه در  سامانه فوق ثبت نام کرده اند.

پس از راه اندازی سامانه کانون های دانشجویی وزارت بهداشت در شهریور ۹۹، نخستین ارزیابی از فعالیت دانشگاه های علوم پزشکی کشور در این سامانه انجام شده و دانشگاه علوم پزشکی قزوین در تعداد انتخابات برگزار شده رتبه ۵ و در تعداد کانون های ثبت شده رتبه ۸ را کسب کرد.

گفتنی است؛ ثبت کانون های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین از نخستین روزهای راه اندازی این سامانه با اطلاع رسانی جامع به دانشجویان آغاز گردید.

شایان ذکر است؛ اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت با هدف تسهیل و تسریع در امورکانون‌های فرهنگی دانشگاه‌ها و تهیه بانک اطلاعاتی از کانون‌های فرهنگی و فعالیت‌های نهادهای دانشجویی سامانه کانون‌های فرهنگی را راه اندازی کرده است و کلیه انتخابات کانون های دانشجویی از طریق این سامانه انجام می گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.