یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰

آنچه پویش "سهم من" در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه انجام داده است؛

از رایگان شده غذای برخی دانشجویان تا کمک‌های مالی و رایگان شدن آزمایشگاه‌های پزشکی

2120

امیر حسین تندرو اقدامات «پویش سهم من» را در دانشگاه‌ علوم پزشکی کرمانشاه تشریح کرد و گفت: کمک مالی به دانشجویان با اعتباری بالغ بر دو میلیون و ۸۵۰ هزار تومان، رایگان کردن غذای بیش از ۲۰ تن از دانشجویان، رایگان کردن آزمایش ها و تعویق یا تسقیط شهریه دانشجویان از اقدامات صورت پذیرفته در راستای این پویش دانشجویی است.

امیر حسین تندرو، دبیر "پویش سهم من" در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و دبیر کانون خیریه این دانشگاه در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مفدا از اقدامات صورت پذیرفته در این راستا خبر داد و اظهار داشت: با توجه به اپیدمی ویروس کرونا و تاثیر آن بر تمامی ابعاد جامعه به ویژه مسائل اقتصادی، مشکلاتی برای دانشجویان پدید آمده که این امر باعث راه‌اندازی «پویش دانشجویی سهم من» در راستای انسجام ‌بخشی به فعالیت‌های خیران دانشگاهی، با استفاده از ظرفیت موسسات حمایتی کشور شد و فعالیت خود را با این عنوان آغاز کرد.

وی در ادامه افزود: این پویش در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز با برنامه ها و اقدامات بسیاری با همکاری کانون خیریه و اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان و با هدف کمک مالی به دانشجویان نیازمند فعالیت خود را آغاز نمود.

تندرو ادامه داد: «پویش سهم من» از زمان آغاز به کار خود از تمامی تشکل‌ها، کانون‌ها، انجمن های علمی، نشریات و رسانه‌های دانشجویی، معاونت‌های دانشگاه، مدیریت بیمارستان‌ها، کارمندان و کارکنان بخصوص اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه انتظار می رود در این امر خداپسندانه شریک شوند.

وی تصریح کرد: این اقدام بزرگ و خیرخواهانه نیازمند یک همکاری و مدیریت جهادی است تا به نحوه احسن و شایسته اجرا شود و دین خودمان را به کشور و جوانان در این روزهایی که همه دست به دست هم داده اند تا کرونا را شکست دهند، ادا کنیم.

این دانشجوی رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: کمک مالی به دانشجویان با اعتباری بالغ بر دو میلیون و ۸۵۰ هزار تومان، اسکان در خوابگاه های دانشجویی برای ۳۰ تن از دانشجویان ساکن در خوابگاه ها، رایگان کردن غذای بیش از ۲۰ تن از دانشجویان، رایگان کردن آزمایش ها و تعویق یا تسقیط شهریه دانشجویان، شارژ کارت تغذیه برای بیش ۱۰۰ تن از دانشجویان و... همگی از اقدامات صورت پذیرفته در راستای این پویش دانشجویی می باشد.

تندرو در پایان اظهار داشت: از تمامی دانشجویان و خیرین گرامی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، درخواست همکاری و مساعد لازم را داریم و امیدواریم ما را در این مسیر یاری و از توانایی و تجارب ارزشمند خود بهره‌مند سازند. ما از هر ایده جدید پیشنهاد و از هر انتقادی استقبال خواهیم کرد تا بتوانیم اهداف این پویش را به بهترین نحو پیش ببریم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.