سه‌شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱

با حضور معاون فرهنگی، دانشجویی؛

نشست صمیمی با دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

روایت تصویری/

معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، در نشستی صمیمانه پای صحبت های نمایندگان دانشجویان نشست و با آن ها به گفتگو پرداخت.

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی پایگاه اطلاع رسانی مفدا کرمانشاه، نمایندگان دانشجویان در خوابگاه های دانشجویی و شورای صنفی دانشگاه، شامگاه ۲۲ دی ماه ۹۹ در دیداری صمیمانه که با حضور معاون فرهنگی، دانشجویی، مدیر دانشجویی و مسئولین خوابگاه بوستان برادران برگزار شد، به گفتگوی صمیمی و بیان دغدغه‌ها و دیدگاه‌های خود پرداختند.

معاون فرهنگی، دانشجویی در ابتدای این نشست هدف اصلی از ارتباط مسئولین دانشگاه و دانشجویان را حل مشکلات موجود دانست و خاطر نشان کرد: هدف از این نشست‌ها شناسایی و پیگیری مشکلات دانشجویان و رفع کاستی های موجود و از طرفی ارائه و بیان این مشکلات از زبان خود دانشجویان است.

وی در ادامه افزود: ارتباط دو سویه در میان دانشجو و مسئولان خوابگاهی لازمه و شرط اولیه زندگی خوابگاهی و پیگیری امورات رفاهی دانشجویان در خوابگاه ها می باشد و با توجه به اینکه خوابگاه محل زندگی و استراحت دانشجو بوده، بایستی افراد در این مکان احساسی را داشته باشد که در منزل پدری خود دارند.

غلامی ادامه داد:  مطالبه حق دانشجو می باشد و بایستی برای بیان مشکلات مسیر درست را انتخاب کرد تا هر چه زودتر مشکلات موجود مرتفع گردد.

در ادامه نیز  دانشجویان حاضر به طرح برخی مسائل موجود پرداختند و نظرات خویش را جهت حل مشکلات موجود بیان نمودند و ضمن ابراز رضایت از حضور معاون فرهنگی، دانشجویی به همراه سایر مسئولان حوزه مدیریت دانشجویی در جمعی دوستانه برگزاری چنین دورهمی هایی را از معاون فرهنگی، دانشجوییی خواستار شدند.

گفتنی است این نشست با تلاش سیروس یاوری، مسئول شیفت شب خوابگاه بوستان و استقبال دانشجویان به منظور مطالبه گری و ایجاد بستر مناسب جهت رفع مشکلات موجود خوابگاهی و زندگی خوابگاهی دانشجویان در فضای صمیمی برگزار گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.