چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۹

دکتر سیماسادات لاری در ابلاغیه ابلاغ کرد:

دکتر علیرضا زالی «قائم مقام رییس المپیاد ورزشی مجازی» شد

دکتر علیرضا زالی

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و رییس نخستین المپیاد ورزشی مجازی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور در حکمی دکتر علیرضا زالی را به «قائم مقامی رییس نخستین المپیاد ورزشی مجازی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور» منصوب کرد.

به گزارش مفدابهشتی – دکتر سیماسادات لاری روز سه‌شنبه 23 دی ماه در حکمی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را به منظور برگزاری «نخستین المپیاد ورزشی مجازی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور» به سمت قائم مقام رییس این المپیاد منصوب کرد.

در این حکم آمده‌است:

با عنایت به برگزاری «نخستین المپیاد ورزشی مجازی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور» به میزبانیِ آن دانشگاه، نظر به تعهد، تخصص و تجربه‌های ارزشمند جناب‌عالی به موجب این ابلاغ، به سمت «قائم مقام رییس المپیاد» منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند منان و بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص و با نظارت کامل و دقیق بر تمامیِ امور، در برگزاریِ هرچه مطلوب‌تر و شایسته‌ی این رخ‌داد ورزشی دانشجویی، موفق و مؤید باشید.

گفتنی‌ست میزبان این المپیاد ورزشی مجازی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی‌ست.

انتهای خبر

کد خبرنگار: 110215

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.