چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲

روان نیز مانند جسم نیازمند درمان است.

راه اندازی مرکز روان در مانی و مشاوره دانشکده علوم پزشکی سیرجان

دکتر ناظری

دکتر فهیمه ناظری متخصص اعصاب و روان دانشکده علوم پزشکی سیرجان در گفتگو با مفدا سیرجان گفت . آمار ،گواه از افزایش برخی مشکلات روانشناختی در جامعه به ویژه اضطراب و مشکلات گوناگون روان شناختی ناشی از دوران شیوع کروناست که نیاز به دریافت خدمات روان درمانی و مشاوره را بیش از پیش گوشزد میکند .آمار بالای طلاق نیاز به مشاوره پیش از ازدواج و نیز افت تحصیلی کودکان و نوجوانان به دلیل مسائل روانشناختی به سمتی رفته که ناگزیر هستیم از خدمات روان شناختی و مشاوره متخصصین این حوزه بهره گرفته شود.

دکتر ناظری  با اشاره به اینکه مرکز روان درمانی و مشاوره دانشکده علوم پزشکی یک کلینیک متمرکز علمی وآکادمیک با ارائه انواع خدمات مرتبط می باشد افزود :در این مرکز خدمات روان درمانی ،سکس تراپی ،مشاوره ازدواج ،مشاوره کودکان و نوجوانان ،مشاوره تحصیلی ،در مان افسردگی ،اضطراب ،وسواس و روانپزشکی کودکان در این محل وتوسط متخصصین اعصاب و روان و روان شناس ارائه می شود .

ایشان در ادامه گفت:این مرکز واقع در کلینیک زنده یاد حسینی  این دانشکده در خیابان ابن سینا  سیرجان در دو نوبت صبح و عصر و در حال حاضر با حضورخانم دکتر محسنی و آقای دکتر امیری  از متخصصین اعصاب و روان  سیرجان ،روانشناسان همکار که متعاقبا اعلام میشوند و اینجانب ناظری با تعرفه دولتی خدمات مرتبط را ارائه میدهند