یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲

طرح کمک مومنانه در سالروز شهادت حضرت زهرا(س) در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برگزارشد

IMG-20210116-WA0111.jpg

به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) اقلام مورد نیاز و ضروری خانواده های نیازمند حاشیه شهر ارومیه اهدا شد.

به گزارش مفدا ارومیه، در سالروز شهادت بانوی دو عالم حضرت زهرا (س) اعضای فعال کانون های دانشجویی خیرین پیامبر اعظم (ص)، قرآن و عترت، فعالیت های جهادی، معاونت فرهنگی و دانشجویی و همچنین ستاد تسهیل گری خانواده های نیازمند مناطق حاشیه شهر ارومیه شناسایی و اقلام مورد نیاز تهیه و به خانواده های محروم در طرح کمک مومنانه اهدا شد.

محمد کاظمی کارشناس فرهنگی در خصوص اقلام خریداری شده گفت: در این طرح تشک مواج برقی برای بیمار بستری در خانه، آنتن و گیرنده دیجیتال و کابل مخصوص آنتن و سیم سیار سه شاخه، تلویزیون ۲۹ اینج به همراه میز اهدایی توسط یکی از خیرین، کمک های نقدی توسط دانشجویان، کارکنان دانشگاه و خیرین بیرون از مجموعه دانشگاه، خرید و نصب آیفون صوتی بخاطر عدم حرکت مادر بزرگ و نوه فلج عصبی یک خانواده که توان حرکت ندارند تهیه و تحویل داده شد.

وی افزود: هزینه جمع آوری شده نقدی یک میلیون و پانصدو پنجاه هزار تومان، هزینه غیر نقدی حدود ۸۰۰۰۰۰۰ ریال می باشد.

کاظمی بیان کرد: این طرح جهادی و خیریه ادامه خواهد داشت و اقلام و بسته های بهداشتی و مواد غذایی و تعمیرات داخل خانه و رفع نواقصات از برنامه های آتی این کانون ها خواهد بود به همین منظور از کلیه دانشجویان، کارکنان، اساتید و خیرین استان آذربایجان غربی طلب یاری می نماییم.

آدرس تلگرام کانون ها جهت مشارکت در این امر خیر شما عزیزان:
@jahadiumsu
@kheiriye_bargesabz
@quran_umsu
و شماره کارت مسئول مالی کانون خیرین پیامبر اکرم(ص)دانشگاه علوم پزشکی ارومیه به نام کوثر بهرامی، بانک تجارت: ۵۸۵۹۸۳۱۰۵۹۰۱۵۶۰۱ می باشد.

 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.