چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰

سرپرست اداره قرآن و عترت(ع) دانشگاه علوم پزشکی فساء خبر داد

برگزاری دوره آموزشی حفظ قرآن کریم

رشیدی فسا

سرپرست اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی فساء، گفت: دانشگاه علوم پزشکی فسا خوشبختانه پتانسیل خوبی برای تربیت حافظان قرآن دارد بطوریکه هم اکنون نیز حافظان خوبی مخصوصا در بین خواهران هستند که در جشنواره های قرآن و عترت(ع) وزارت بهداشت نیز حائز مقام شده‌اند.

به گزارش مفدا فسا، خبر نگار مفدا با سرپرست اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی فسا به گفتگو نشست.

علی اکبر رشیدی سرپرست اداره قرآن و عترت دانشگاه در پاسخ به دوره های آموزشی قرآن کریم گفت: دوره آموزش حفظ جزء ۳۰ قرآن کریم ویژه دانشگاهیان(اساتید، کارکنان و دانشجویان) در فصل زمستان به همت اداره قرآن و عترت دانشگاه بصورت مجازی در حال برگزاری می باشد.

وی ادامه داد: این دوره بصورت مجازی بصورت گروه های واتساپی در دو بخش برادران و خواهران برگزار می شود.

رشیدی اظهار داشت: مدرسان علاوه بر آموزش عمومی در گروه ها، بصورت تلفنی نیز با حافظین در ارتباط می باشند. این دوره با استقبال خوب دانشگاهیان همراه شد،  بطوریکه تا کنون ۳۰ نفر اعلام آمادگی نموده و در کلاسها ثبت نام نموده اند.

سرپرست اداره قرآن و عترت در خصوص مدرسان اعلام کرد: مدرسان این دوره  خانم ها خسروی وفولاد چنگ و آقای امینی از حافظان کل قرآن کریم می باشند. همچنین از اساتید  دیگری در زمینه تجوید و صوت و لحن نیز در کنار اساتید حفظ استفاده می شود.

رشیدی در کلام پایانی خود گفت: دانشگاه علوم پزشکی فسا خوشبختانه پتانسیل خوبی برای تربیت حافظان قرآن دارد بطوریکه هم اکنون نیز حافظان خوبی مخصوصا در بین خواهران هستند که در جشنواره های قرآن و عترت(ع) وزارت بهداشت نیز حائز مقام شده اند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.