دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱

کارشناس مسئول اداره رفاهی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم:

ثبت نام وام های "ودیعه مسکن" و"ضروری" آغاز شد

تسهیلات/قم

اصغر نائینی پور از ثبت نام وام های ودیعه مسکن و ضروری خبر داد و گفت:پرتال وام ضروری از ۶ الی ۱۳ بهمن ماه سال جاری فعال می باشد و متقاضیان وام ودیعه مسکن می توانند جهت ثبت نام بصورت حضوری به این اداره مراجعه نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا از قم، اصغر نائینی پور کارشناس مسئول اداره رفاهی معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم، از زمان ثبت درخواست وام ضروری و ودیعه مسکن خبر داد و گفت:  پرتال وام ضروری از ۶ الی ۱۳ بهمن ماه سال جاری فعال می باشد و متقاضیان وام ودیعه مسکن می توانند جهت ثبت نام بصورت حضوری به این اداره مراجعه نمایند.

وی ادامه داد: با توجه به محدودیت اعتبار، در صورت به حد نصاب رسیدن متقاضیان، پرتال وام ضروری غیر فعال و به درخواست های حضوری وام ودیعه مسکن نیز پاسخ داده نمی شود. 

ناینی پور به الزامی بودن ارائه تعهد محضری و اعلام شماره حساب نزد بانک تجارت اشاره و تصریح کرد: متقاضیان واجد شرایط باید بعد از ثبت درخواست خود در سامانه نسبت به تکمیل نواقص پرونده که شامل تعهد محضری و اعلام شماره حساب به این اداره می باشد اقدام نمایند.

وی ادامه داد: متقاضیان وام ضروری می توانند جهت ثبت درخواست به وبگاه portal.srd.ir مراجعه نموده و در قسمت نام کاربری شماره دانشجویی و در بخش رمز عبور از کد ملی خود استفاده نمایند.

نائینی پور با بیان اینکه وام ضروری به دانشجویان ترم اول و دوم تعلق نمی گیرد گفت: دانشجویان در کل دوران تحصیل فقط یکبار می تواند از تسهیلات ضروری استفاده کنند.

کارشناس مسئول اداره رفاهی معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به وام ودیعه مسکن تصریح کرد: تعداد وام ودیعه مسکن بسیار محدود است و نحوه ثبت نام آن بصورت حضوری می باشد.این وام به دانشجویان متاهلی که در استان قم منزل اجاره کرده و کد رهگیری از مشاورین املاک در اختیار دارند تعلق می گیرد.

نائینی پور درپایان با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و همچنین وضعیت قرمز در استان قم خاطر نشان کرد: در مورد وام ضروری نیازی به مراجعه حضوری و تکمیل فرم در اداره رفاهی نمی باشد و درصورت نیاز متقاضیان می توانند با شماره تماس های ۳۱۹۷۱۵۰۲ و ۳۱۹۷۱۵۰۳ تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.