دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۸

اسامی برگزیدگان مرحله دانشگاهی آیین ملی تندیس فرشتگان سلامت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه اعلام شد

ایین تربت حیدریه

آیین ملی اهدای تندیس " فرشتگان سلامت" برای اولین بار به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و به منظور قدردانی و تکریم از دانشجویان فعال در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا و ترویج فرهنگ ایثار و ازخودگذشتگی برگزار شد که از میان شرکت کنندگان سه نفر بعنوان برگزیدگان مرحله دانشگاهی انتخاب شدند.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، آیین ملی اهدای تندیس " فرشتگان سلامت" برای اولین بار به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و به منظور قدردانی و تکریم از دانشجویان فعال در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا و ترویج فرهنگ ایثار و ازخودگذشتگی برگزار شده است.

" دکتر محمد قربانی" معاون فرهنگی و دانشجویی درباره برگزاری این آیین گفت: ایثار و ازخودگذشتگی قشر جوان بویژه دانشجویان همواره در تاریخ کشور زبانزد می باشد و این چنین جشنواره ها و فعالیت های فوق برنامه ای می تواند روحیه کار داوطلبانه و جهادی را بیشتر و الگوسازی را در مسیر درست خود قرار دهد.

سید حمید حسینی" مدیر فرهنگی دانشگاه" با اشاره به شیوه ی برگزاری این جشنواره بیان داشت: این آیین در دو مرحله دانشگاهی و ملی برگزار شده که دانشجویان در مرحله دانشگاهی با سایر دانشجویان همان دانشگاه در ۱۵ آیتم مختلف مورد رقابت و ارزیابی قرار گرفته و بر اساس ضوابط منطبق با آیین نامه، به مرحله کشوری راه پیدا خواهند کرد.

وی ادامه داد: با ابلاغ این شیوه نامه اجرایی این آئین، شورایی در سطح دانشگاه تشکیل و براساس مستندات ارسال شده از سوی  شرکت کنندگان و ارزیابی صورت پذیرفته، برگزیدگان مرحله دانشگاهی به شرح ذیل می باشد:

نفر اول: آقای مبین تقی پور؛  رشته فناوری اطلاعات سلامت

نفر دوم: آقای محمدرضا صباغی؛  رشته فوریت های پزشکی

نفر سوم: آقای امیر علیپور؛  رشته پرستاری

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.