سه‌شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۵

تیم دانشجویی چهارمین کنگره بین المللی التهاب عصبی برگزار می کند:

کارگاه صفر تا صد ثبت اختراع و مالکیت معنوی

صفر تا صد اختراع

در حاشیه کنگره التهاب عصبی، وبینارهای آموزشی برای دانشجویان برگزار می شود که یکی از آنها کارگاه  دو روزه «صفر تا صد ثبت اختراع و مالکیت معنوی» به مدت شش ساعت و توسط "رضا حیدری سورشجانی" به صورت مجازی و در بستر skyroom برگزار خواهد شد.

به گزارش مفدامشهد، در حاشیه کنگره التهاب عصبی، وبینارهای آموزشی برای دانشجویان برگزار می شود که یکی از آنها کارگاه  دو روزه «صفر تا صد ثبت اختراع و مالکیت معنوی» به مدت شش ساعت و توسط "رضا حیدری سورشجانی" به صورت مجازی و در بستر skyroom برگزار خواهد شد.

از آنجایی که ثبت اختراع  سخت نیست و نیازمند آن است که ایده های ساده را به اختراع کاربردی تبدیل کرد، و ثبت اختراع می تواند به یکسری مزایای مالی و معنوی و نیز اثراتش در تحصیلات تکمیلی منجر شود، لذا میتواند این کارگاه، به صورت یک موقعیت تبدیل کننده ایده های ذهنی به واقعیت، اتفاقی مهم باشد.

مدرس این کارگاه دانشجوی نمونه کشوری، پژوهشگر برتر کشوری، مخترع برگزیده بنیاد ملی نخبگان، عضو کمیته فنی اختراع وزارت بهداشت می باشد. و در تاریخ دوشنبه ١٣٩٩/۱۱/۲۰ و سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۱، از  ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۹:۳۰ برگزار می شود. قابل به ذکر است که به دانشجویانی که سریعا ثبت نام کنند، تخفیف ویژه ۱۵درصدی تعلق می گیرد و با توجه به  ظرفیت محدود کارگاه، اولویت پذیرش با دانشجویانی می باشد که زودتر ثبت نام کنند. 

همچنین شرکت در این کارگاه همراه با اعطای گواهی شرکت معتبر از سوی کنگره بین المللی التهاب عصبی تقدیم می شود.

سوالات خود را از طریق آیدی زیر با ما در میان بگذارید:

 @The4th_neurocongress_supp
 

خبرنگار: حمید دهقانیان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.