سه‌شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴

مهمترین مولفه ی مهارت های ارتباطی، شناخت مخاطب است/ وبینار "مهارت های ارتباطی در جذب مخاطب"  در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار شد

وبینار تربت حیدریه

وبینار مجازی و فرهنگی با محوریت"  مهارت های ارتباطی در جذب مخاطب" با حضور جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تربت حید ریه و با کوشش معاونت فرهنگی ودانشجویی در بستر فضای مجازی و با حضور ارزشمند محمد جورابچی مدرس سطوح عالی حوزه علمیه در قم برگزار شد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، وبینار مجازی و فرهنگی با محوریت"  مهارت های ارتباطی در جذب مخاطب" با حضور جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تربت حید ریه در بستر فضای مجازی و با حضور ارزشمند محمد جورابچی مدرس سطوح عالی حوزه علمیه در قم برگزار شد.

"سید حمید حسینی" مدیر فرهنگی دانشگاه با اشاره به تعیین رابطین فرهنگی در سطح دانشگاه گفت: یکی از مهمترین اقداماتی که برای نخستین بار در راستای اشاعه بیشتر اهمیت فعالیت های فرهنگی و استفاده از ظرفیت کلیه اساتید، کارکنان و دانشجویان صورت پذیرفت انتخاب بیش از ۸ نفر رابط فرهنگی در سطح معاونت ها و واحدهای مختلف می باشد.

"حجت الاسلام و المسلمین محمد جورابچی" مدرس سطوح عالی حوزه علمیه و این کارگاه، شناخت مهارت های ارتباطی در جامعه امروزه را امری ضروری تلقی کرد و گفت: انسان ها در هر زمان و سنی از ویژگی های خاصی برخوردار هستند و یکی از مهمترین ملاک های مهارت های ارتباطی، شناخت مخاطب می باشد و در این خصوص لازم است اطلاعات کافی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه مخاطب اصلی در مجموعه دانشگاه جوانان و دانشجویان می باشد با اشاره به مولفه های شخصیتی کاریزماتیک در فعالان فرهنگی ادامه داد: فعالان فرهنگی بایستی از بازاریابی خوبی در جذب افراد با استعداد و توانمند بهره مند باشند و یکی از مهمترین ویژگی های آنان هوش هیجانی بالا است که در شناخت و کنترل عواطف و هیجان‌های خود و دیگران نقش به سزایی دارد.  همچنین رمز موفقیت انسان های جذاب در این حوزه همدلی و محبت است که می تواند رهبران و مدیران توانمند تری را برای هدایت واحدها و نهاد ها آماده سازد.

گفتنی است کارگاه های فرهنگی، آموزشی، اجتماعی و غیره یکی از مهمترین شاخص های تقویم فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه می باشد که طی برنامه ریزی های صورت پذیرفته در زمان هایی مشخص در حال برگزاری می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.