شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

به همت کانون هنرهای نمایشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج انجام می شود؛

ساخت فیلم کوتاه جهت حضور در جشنواره سیمرغ

ساخت فیلم کوتاه جهت حضور در جشنواره سیمرغ

کانون هنرهای نمایشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج پس از برگزاری کلاس های آموزشی تئاتر در سال گذشته و استعداد یابی از دانشجویان توانمند، اقدام به ساخت فیلم کوتاه جهت حضور در جشنواره سیمرغ می کند.

به گزارش مفدا یاسوج؛ کانون هنرهای نمایشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج پس از برگزاری کلاس های آموزشی تئاتر در سال گذشته و استعداد یابی از دانشجویان توانمند، اقدام به ساخت فیلم کوتاه جهت حضور در جشنواره سیمرغ می کند.

فرشید موسوی کوشک دبیر کانون هنرهای نمایشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در این خصوص گفت: پس از برنامه ریزی کانون تئاتر در سال گذشته جهت آموزش دانشجویان و آماده سازی مقدماتی آنها که با استقبال گسترده دانشجویان مواجه شد و همچنین حمایت دکتر عباسعلی ابراهیمی مهر مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه از برنامه های کانون و فراهم نمودن امکانات مورد نیاز این کانون اقدام به ساخت فیلم کوتاه نموده است.
وی افزود: مراحل نخستین فیلم که شامل انتخاب بازیگران و تهیه فیلم نامه می باشد انجام گرفته است و این کانون در نظر دارد با تکمیل فیلمبرداری در جشنواره سیمرغ که مختص به فعالیت های فرهنگی دانشجویان علوم پزشکی کشور است شرکت نماید.
دبیر کانون هنرهای نمایشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج همچنین اشاره کرد: در روند ساخت فیلم فیلم، اکبر آیین از مدرسان و بازیگران برجسته و رئیس حوزه نمایش استان کهگیلویه و بویراحمد که پیش از این آموزش دانشجویان را بر عهده داشتند به عنوان مشاور در کنار عوامل ساخت حضور خواهند داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.