یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۶

به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی؛

اولین المپیاد ورزشی مجازی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار می‌شود

ثبت نام اولین المپیاد ورزشی مجازی دانشجویان شاهد و ایثارگر

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعلام کرد: «مسابقات ورزشی مجازی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور برای نخستین بار به میزبانی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌شود.»

به گزارش مفدا سبزوار- دکتر رستمی‌نژاد مدیر تربیت بدنی دانشگاه بیان کرد: در پی سخنان مقام معظم رهبری برای توجه به امر ورزش و فعالیت بدنی و با هدف مشارکت فعال دانشجویان شاهد و ایثارگر در مسابقات ورزشی، جلب و مشارکت دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در رویدادهای ورزشی همگانی، شناسایی، رشد، شکوفایی و فراهم کردن زمینه‌های بهره‌مندی از توان ورزشی دانشجویان مستعد برای شرکت در المپیادهای ورزشی و هم توسعه‌ی شادی، نشاط، پر کردن اوقات فراغت و توسعه ی سطح سلامت و ایجاد انگیزه برای استمرار فعالیت‌های ورزشی و تقویت روحیه‌ی خودباوری دانشجویان شاهد و ایثارگر، با همراهی معاونت آموزشی اداره کل شاهد و ایثارگر هم‌چنین معاونت فرهنگی و دانشجویی و صندوق رفاه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اولین المپیاد ورزشی مجازی دانشجویان دختر و پسر شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به میزبانی مدیریت تربیت‌بدنی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی در دی و بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود.
وی در ادامه گفت: رشته‌های ورزشی این المپیاد شامل آمادگی جسمانی ترکیبی، طناب‌زنی، برپی، روپایی، اسکات دیواری، اسکات تک پا، شنا سوئدی، بارفیکس تعادلی، پله درجا و پلانک است. دانشگاه‌های علوم پزشکی می‌توانند پس از اعلام آمادگی و معرفی نماینده‌ی خود برای ثبت‌نام دانشجویان به سامانه‌ی سوت به نشانی sot.sbmu.ac.ir  مراجعه کنند.  

دانشجویان برای ثبت نام و دریافت اطلاعات بیش تر می‌توانند با «مدیریت تربیت‌بدنی دانشگاه خود» ارتباط برقرار کنند. هم‌چنین در این سامانه، آیین‌نامه‌ی مسابقات قابل مشاهده است. 

یادآوری می شود زمان ثبت‌نام دانشگاه‌ها از ۳۰ دی تا ۱۸ بهمن ماه و زمان ارسال فیلم از ۲۵ بهمن تا ۱۵ اسفندماه سال جاری‌ست‌. 

علاقمندان جهت شرکت در این مسابقات می‌توانند با کارشناسان تربیت بدنی دانشگاه به شماره ۰۵۱۴۴۰۱۸۴۲۱ تماس حاصل نمایند.

برای مشاهده‌ی آیین‌نامه‌ی نخستین المپیاد ورزشی مجازی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور بر روی رشته‌ی مورد نظر کلیک کنید.  

آمادگی جسمانی ترکیبی 
طناب‌زنی 
برپی 
روپایی 
اسکات دیواری 
اسکات تک پا  
شنا سوئدی  
بارفیکس تعادلی  
پله درجا  
پلانک  


گفتنی‌ست راه‌های ارتباطی برای اطلاعات بیش‌تر  با شماره تلفن ۲۲۴۳۹۸۴۵ و شماره همراه ۰۹۱۲۳۹۰۷۲۰۲ (خانم کریمی) هم‌چنین اینستاگرام تربیت‌بدنی به نشانی: sbmu_sport   و پورتال این مدیریت به نشانی: sport.sbmu.ac.ir  است./مفدا بهشتی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.