پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در نشست مجازی فصل نو، فصل همدلی با نودانشجویان؛

تهذیب اخلاق، مهمترین مسئله در دوران دانشجویی است

تربت حیدریه

مراسم فصل نو، فصل همدلی شب گذشته با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از نودانشجویان و رئیس دانشگاه، معاون، مدیران و کارشناسان معاونت فرهنگی و دانشجویی بصورت مجازی و در بستر اسکای روم و به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، مراسم فصل نو، فصل همدلی شب گذشته با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از نودانشجویان و رئیس دانشگاه، معاون، مدیران و کارشناسان معاونت فرهنگی و دانشجویی بصورت مجازی و در بستر اسکای روم برگزار شد.

دکتر حسین ابراهیمی پور "رئیس دانشگاه" با اشاره به شروع دوران جدیدی از زندگی دانشجویان گفت: دوران دانشجویی و جوانی پر از خاطرات شیرینی است که بایستی به نحوی صحیح برای آن برنامه ریزی کرد. امروز جایگاه شما بعنوان یک دانشجو، فعالانه است و بایستی به این اسم وفادار بود و به طور مستمر کسب علم و دانش را دنبال کرد.

وی تهذیب اخلاق را مهمترین مسئله ای دانست که بایستی در دوران دانشجویی اهتمام بیشتری داشت و ادامه داد: علاوه بر بحث تحصیل اوقات فراغتی در این دوران در اختیار شما است که می توانید جهت رشد و تعالی خودتان استفاده نمایید. مهمترین مسلئه ای که باید متوجه آن بود تهذیب اخلاق است. همچنین دغدغه ی ما این است که هر دانشجو یک ورزش و هنر را در دوران تحصیل بایستی دنبال نماید که برایند آن کسب و پرورش توانمندی های مختلف می باشد.

ابراهیمی پور احترام به اساتید و استفاده از تجربه های آنان و برقراری ارتباط مناسب را امری ضروری دانست و اظهار کرد: دانشگاه دارای شان بزرگی می باشد و فراگیری آموزه های علمی مرتبا تاکید شده است حال یکی از مسائلی که دانشجویان بایستی مدنظر داشته باشند این است که همواره احترام به اساتید و استفاده از تجربیات ارزنده ی آنان را در اولویت قرار دهند. دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه بعنوان یک دانشگاه نوپا با حضور اساتید و کارکنانی جوان، شور و اشتیاق خوبی را در فضای مجموعه ایجاد کرده است و دانشجویان ما با توجه به اینکه پای در دورانی جدید گذاشته اند بایستی ارتباطی مناسب را نیز سرلوحه امور خود قرار دهند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.