یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۵

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در گفت و گو با مفدا تبریز مطرح کرد:

برگزاری اولین المپیاد ورزش های همگانی مجازی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور

مفدا تبریز

دکتر عباس یاوری اظهار کرد: اولین المپیاد ورزش های همگانی مجازی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور در دو بخش دختران و پسران و در  ۶ رشته طناب زنی، آمادگی جسمانی، هدف زنی والیبال، روپایی، دارت و دوچرخه سواری برگزار خواهد شد.

به گزارش مفدا تبریز، مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از برگزاری اولین المپیاد ورزش های همگانی مجازی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور  به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم(ص) در اسفند ماه سال جاری خبر داد. 

دکتر عباس یاوری در گفت و گو با مفدا تبریز با اشاره به اینکه این المپیاد در دو بخش دختران و پسران برگزار می شود، اظهار کرد: دانشجویان در  ۶ رشته طناب زنی، آمادگی جسمانی، هدف زنی والیبال، روپایی، دارت و دوچرخه سواری به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت. 

وی با بیان اینکه در رشته های ورزشی هدف زنی والیبال، طناب زنی و آمادگی جسمانی فیلم های ارسال شده به دو شکل انفرادی و تیمی مورد داوری قرار خواهد گرفت، ادامه داد: در بخش انفرادی این رشته ها به نفرات برتر اول تا سوم و در بخش تیمی به تیم های برتر اول تا سوم، حکم، مدال و جایزه نقدی اهدا خواهد شد. 

مدیر تربیت بدنی دانشگاه در ادامه سخنانش از برگزاری رشته ورزشی دارت فقط به صورت تیمی همراه با مربی خبر داد و افزود: این رشته ورزشی به صورت آنلاین (بر خط) برگزار خواهد شد و به تیم های برتر اول تا سوم، حکم، مدال و جوایز نقدای اهدا خواهد گردید. 

دکتر  یاوری برگزاری رشته های ورزشی دوچرخه سواری و روپایی را فقط به صورت انفرادی دانست و گفت: به نفرات اول تا سوم در این رشته ها نیز حکم، مدال و جایزه نقدی تعلق خواهد گرفت. 

وی در بخش پایانی سخنانش، مهلت ثبت نام دانشجویان دانشگاه در اولین المپیاد ورزش های همگانی مجازی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور را از ۲۸ بهمن ماه جاری تا سوم اسفند ماه سال جاری اعلام کرد و ادامه داد: دانشجویان علاقه مند دانشگاه علوم پزشکی تبریز  برای ثبت نام در این المپیاد برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی ثبت نام در بخش پسران با آقای یوسف عیوضی و در بخش دختران با خانم فاطمه نقی زاده با شماره های تماس ۳۳۳۵۱۷۲۲، ۳۳۳۶۹۶۹۶ و ۳۳۳۶۲۰۸۱ در ارتباط باشند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.