دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۱

درخشش دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در مسابقات ورزشی مجازی دانشجویان منطقه شمال شرق کشور

تربیت بدنی / سبزوار

اولین دوره مسابقات ورزشی مجازی دانشجویان شمال شرق کشور از ۲۸ دی ماه لغایت ۱۰ بهمن در دو رشته ورزشی آمادگی جسمانی و طناب‌زنی در بخش دختران و آمادگی جسمانی و روپایی در بخش پسران به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد و دانشجویان علوم پزشکی سبزوار در این مسابقات خوش درخشیدند.

به گزارش مفدا سبزوار، مهدی معتکف‌فر مدیر دانشجویی دانشگاه با اعلام این خبر افزود: این مسابقات در دو رشته ورزشی آمادگی جسمانی و طناب زنی در بخش دختران و آمادگی جسمانی و روپایی در بخش پسران با حضور دانشگاه‌های مشهد، سبزوار، اسفراین، بیرجند، بجنورد، گناباد، نیشابور، وارستگان، تربت جام و تربت حیدریه از ۲۸ دی ماه لغایت ۱۰ بهمن ماه به میزبانی مشهد مقدس برگزار شد.

مدیر دانشجویی دانشگاه تصریح کرد: دانشجویان متقاضی فیلم تهیه شده براساس آیین‌نامه مسابقات را از تاریخ ۲۸ دیماه لغایت ۱۰ بهمن ماه ارسال نموده و پس از داوری‌های صورت گرفته پسران و دختران ورزشکار دانشگاه توانستند ۵ مقام را از آن خود نمایند.

معتکف‌فر با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در این مسابقات با ۱۲ شرکت‌کننده حضور یافته بود ادامه داد: در بخش پسران زکریا برقبانی و مجید فخرایی در رشته روپایی به ترتیب مقام‌های دوم و سوم و امیرحسین شمخانی در رشته آمادگی جسمانی نیز مقام دوم این دوره از مسابقات را از آن خود کردند.

وی دامه داد: در بخش دختران نیز مینا گرمابی در رشته طناب‌زنی مقام دوم و پریسا دادخواهی در رشته آمادگی جسمانی مقام سوم را کسب نمودند.

مدیر دانشجویی دانشگاه خاطرنشان کرد: مینا خسروجردی نیز توانست مقام‌ چهارم رشته طناب‌زنی این دوره از مسابقات را از آن خود کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.