چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۱

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه؛

تببین دستاوردها و ترویج ارزش های انقلاب اسلامی دو مولفه ی اساسی پیش روی ما است/ جوانان اصلی ترین عنصر مسیر آینده ی روشن و پر امید کشور هستند/تبریک و تقدیر از دانشگاهیان علوم پزشکی تربت حیدریه

قربانی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در گفتگو با خبرنگار مفدا، پیام ۲۲ بهمن ماه را باری دیگر پایبندی به ارزش های معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(رضوان الله تعالی علیه) و شکوه تبلور صحنه های آرمان گرایی و انقلاب گرایی دانست.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در گفتگو با خبرنگار مفدا، پیام ۲۲ بهمن ماه را باری دیگر پایبندی به ارزش های معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(رضوان الله تعالی علیه) و شکوه تبلور صحنه های آرمان گرایی و انقلاب گرایی دانست.

"دکتر محمد قربانی" ضمن تبریک  ۲۲ بهمن ماه و تقدیر از حضور همدانشگاهیان در برنامه های چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سطح دانشگاه و شهرستان گفت: انقلاب و نظام جمهوری اسلامی برخواسته از عزم و اراده ی مردم است و طنین انداز شدن نوای الله اکبر حس همدلی و وحدت را باری دیگر به نمایش گذاشت.

وی ادامه داد: جوانان اصلی ترین عنصر مسیر آینده ی روشن و پر امید این کشور هستند که تببین موفقیت ها و دستاوردها و برنامه ریزی برای ترویج ارزش های اصیل انقلاب اسلامی دو مولفه ی اساسی پیش روی ما می باشد.

قربانی در پایان  با اشاره به برنامه های معاونت فرهنگی و دانشجویی اظهار داشت: وبینارهای فرهنگی و آموزشی، حضور در گلزار شهدا، تولید محتوی های چند رسانه ای، نشست های هم اندیشی با دانشجویان و اساتید، مراسم های گرامیداشت دانشجویی از مهمترین برنامه های چهل و دومین سالگرد انقلاب اسلامی بود که با کوشش و برنامه ریزی همکاران در معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.