شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱

برگزیدگان نخستین دوره مسابقات شطرنج آنلاین دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه معرفی شدند

شطرنج

نخستین دوره مسابقات شطرنج آنلاین که به مناسبت دهه فجر ویژه دانشجویان و اساتید با کوشش امور تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار شده بود برگزیدگان خود را شناخت.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، نخستین دوره مسابقات شطرنج آنلاین که به مناسبت دهه فجر ویژه دانشجویان و اساتید با کوشش امور تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار شده بود برگزیدگان خود را شناخت.

آرش ایل بیگی کارشناس امور تربیت بدنی دانشگاه با اشاره به استقبال دانشگاهیان گفت: با توجه به شرایط موجود در دانشگاه برنامه ریزی مسابقات مجازی را در اولویت کاری خود قرار دادیم که با همکاری مدیریت فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه نخستین دوره مسبقات شطرنج به صورت آنلاین و با حضور جمعی از دانشجویان و اساتید دانشگاه برگزار شد.

وی با تشریح این دوره از مسابقات ادامه داد: ابتدا متقاضیان در سایت درنظر گرفته شده  ثبت نام کرده و سپس جدول مسابقات طراحی و برنامه ریزی شد و در نهایت فینال این دوره در آخرین جمعه بهمن ماه سال جاری برگزار شد که از بین آنها  آقای حامد نمازی حائز رتبه اول، آقای مهدی امیری صاحب رتبه دوم و آقای پیمان فکوری نیا به مقام سوم مسابقات رسیدند.

گفتنی است به نفرات منتخب جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.