یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین تاکید کرد؛

ضرورت ایجاد فضای با نشاط با برگزاری همایش‌های علمی در دانشگاه‌ها

همایش کشوری فصل نو فصل همدلی

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: در شرایط ناشی از گسترش بیماری کرونا ایجاد فضای با نشاط برگزاری همایش های علمی در دانشگاه ها ضروری است.

 به گزارش مفدا قزوین، دکتر محمد رضا شیخی در همایش فصل نو فصل نشاط علمی که به همت به همت مدیریت تعالی فرهنگی با محوریت انجمن های علمی چهارشنبه ۲۹ بهمن در سالن جلسات این دانشگاه برگزار شد، با اعلام این مطلب گفت: فعالیت های علمی یکی از رسالت های مهم دانشجویان است و برگزاری چنین همایش هایی سبب ایجاد فضای نشاط در ایام شیوع کرونا می گردد.

وی افزود: در این همایش از اساتید و پژوهشگران برتر کشوری دعوت شده و دانشجویان می توانند با الگو گیری از آن ها به مدارج بالای علمی دست یابند.

معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قزوین ادامه داد: خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته در مجموعه مدیریت فرهنگی، داننشگاه علوم پزشکی قزوین موفق به کسب رتبه دوم برگزاری انتخابات انجمن های علمی از میان ۶۶ دانشگاه علوم پزشکی کشور شد.

دکتر امام جمعه معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی قزوین نیز در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این همایش کشوری طی سخنانی به ارائه نکاتی در خصوص اهداف و فعالیت های معاونت تحقیقات فناوری دانشگاه در ۲ حوزه تحقیقات و فناوری پرداخت.

دکتر نوید محمدی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی قزوین در این همایش ضمن تشکر از مسئولین برگزاری  به ارائه نکاتی در حوزه آموزش و فرصت های ایجاد شده برای دانشجویان در این معاونت پرداخت که از جمله آن ها کمیته های دانشجویی می باشد.

در ادامه مراسم اساتید و پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی قزوین  در خصوص ضرورت توجه به امر پژوهش و فعالیت های استارت آپ ها سخنرانی کردند.

همچنین در این همایش سهند صفری دبیر انجمن علمی پرستاری و نماینده دبیران انجمن های علمی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، در خصوص فعالیت های انجام شده توسط انجمن های علمی توضیحاتی ارائه داد.

گفتنی است در پایان این مراسم از برگزیدگان مسابقه ای که با محوریت همایش فصل نو فصل نشاط علمی برگزار شده بود همچنین اساتید و تلاشگران عرصه فعالیت انجمن های علمی تجلیل شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.