یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱

راه یابی ۸۶ درصد آثار دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به مرحله داوری جشنواره تیتر ۱۲/ ثبت نزدیک به ۳۰۰ اثر در جشنواره تیتر ۱۲ توسط نشریات دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

تیتر12

جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی کشور در سال جاری دوازدهمین دوره خود را در حالی به پایان رساند که دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با ثبت رکوردی مطلوب با ثبت در مجموع نزدیک به ۳۰۰ اثر منتظر داوری آثار خود می باشند.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی کشور در سال جاری دوازدهمین دوره خود را در حالی به پایان رساند که دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با ثبت رکوردی مطلوب با ثبت در مجموع نزدیک به ۳۰۰ اثر منتظر داوری آثار خود می باشند.

"محمدرضا صباغی" کارشناس مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با اشاره به اینکه در این دوره دانشجویان این مجموعه درخشش و برایند مطلوبی را از خود به نمایش گذاشتند گفت: دوازدهمین دوره از جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی کشور با شرکت ۱۵۳ دانشگاه های تابع وزارت بهداشت و وزارت علوم همراه بود که دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با ثبت ۲۹۸ اثر در مجموع در جایگاه ۲۳ و در بین دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه ۹ بعد از سبزوار بیشترین ثبت اثر را به خود اختصاص داده است.

وی ادامه داد: از بین کل آثار ثبت شده دانشجویان دانشگاه، ۲/۸۶ درصد معادل ۲۵۷ اثر به نخستین مرحله داوری راه پیدا کرده است. همچنین بیشترین آثار دانشجویان دانشگاه در بخش آثار برگزیده که شامل ۲۶ رسته می باشد ثبت شده است.

گفتنی است هر ساله جشنواره تیتر توسط یکی از دستگاه‌های آموزش عالی کشور برگزار می‌شود. سال گذشته جشنواره تیتر ۱۱ به میزبانی وزارت علوم برگزار شد و امسال وزارت بهداشت میزبان جشنواره «تیتر ۱۲» خواهد بود که با شعار «عینیت در خبر، انصاف در تحلیل، آزادی در بیان» برگزار می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.