دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه؛

آغاز به کار تولید محتوی های قرآنی ویژه خانواده دانشگاهیان علوم پزشکی تربت حیدریه

اقای حسینی فرهنگی

بدون شک خانواده، مهمترین نقش را در یادگیری آموزه های دینی دارد، در محیطی که نماز خوانده می شود و روح عبادت در خانواده جاری است به طور طبیعی فرد با مسائل دینی و قرآن انس گرفته و مشابه رفتار بزرگان دینی عمل می کند در همین راستا امور فرهنگی دانشگاه در نظر دارد فعالیت هایی را در این زمینه اجرا نماید.

به گزارش مفدا تربت حیدریه،   بدون شک خانواده، مهمترین نقش را در یادگیری آموزه های دینی دارد، در محیطی که نماز خوانده می شود و روح عبادت در خانواده جاری است به طور طبیعی فرد با مسائل دینی و قرآن انس گرفته و مشابه رفتار بزرگان دینی عمل می کند در همین راستا امور فرهنگی دانشگاه در نظر دارد فعالیت هایی را در این زمینه اجرا نماید.

سید حمید حسینی مدیر فرهنگی دانشگاه در گفتگو با خبرنگار سرویس فرهنگی مفدا گفت: از جمله رسالت های معاونت فرهنگی دانشجویی در کنار توجه و رسیدیگی به برنامه های فرهنگی و فوق برنامه دانشجویان، توجه به نیازمندی های فرهنگی، قرآنی کارکنان و خانواده های آنان می باشد. همچنین مهم ترین  اقدام برای وارد کردن مفاهیم و مباحث قرآنی به بطن زندگی اقشار مختلف مردم این است که ارتباط مستمر در زندگی روزانه با قرآن داشته باشیم، روح ما در اثر انس با قرآن کریم معنوی  شده و موقعیتی فراهم می شود که لحظات زندگی را با معنویت قرآن سپری کنیم .

وی ادامه داد: امور قرآن و عترت دانشگاه با داشتن درگاه ههای ارتباطی فعال که در فضای کنونی فرآهم نموده است در نظر دارد با تهیه محتواهای آموزشی قرآنی و دینی به دنبال این است تا گامی بلند در راستای فعالیت های فرهنگی خانواده دانشگاهیان علوم پزشکی تربت حیدریه بردارد. لذا از این پس این محتوی در درگاه ارتباطی سفیران نور به شناسه https://t.me/SafiranNoor_thums منتشر می گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.